Cunda Labris Otel

Cunda Ayvalık / Ayvalık / Balıkesir  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

200 Metre mesafede halk plajı kullanılıyor Cunda Labris Otel Balıkesir, Cunda bölgesinde bulunmaktadır. Otel Edremit Koca Seyit 45 km,Adnan Menderes Havaalanı'na 150 km, Ayvalık'a 5 km, Cunda'ya 500 m uzaklıktadır. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Tesisin kapalı havuzu bulunmaktadır. Keyifli vakit geçirmeniz için tesiste bar bulunmaktadır.0- 3 yaş çocuk ücretsizdir.3 yaştan itibaren yetişkin sayılmaktadır.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Cunda Labris Otel, adanın sakin ve huzurlu atmosferinde keyifli bir tatil imkanı sunuyor. Güler yüzlü personelleri ve ev konforundaki odalarıyla hizmet veriyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Tesiste covid-19’a karşı Sağlık, İçişleri ve Turizm Bakanlıklarının ilgili genelgelerince önerilen tüm tedbirler alınmıştır. Odalarda gerekli temizlik ve dezenfeksiyon işlemleri için otelde çıkışlar saat 11.00, girişler saat 16.00 olarak uygulanacaktır. Otelin kapalı kahvaltı ve dinlenme salonu, asansörü, sauna ve buhar odası misafir kullanımına kapalı olacaktır. Resepsiyon olasınca düşük yoğunlukta kullanılacak, klima çalıştırılmayacak, doğal havalandırma yapılacaktır. Otelin bünyesindeki tüm ortak kullanım alanlarında misafirlerin ve çalışanların sosyal mesafeye dikkat edilerek oturmaları, dinlenmeleri, yemek yemeleri veya çalışmaları sağlanır. Açık alanlar ve bahçe 1,5 dönüm olup, masa, sandalye, koltuk ve şezlong gibi eşyalar yeterli sosyal mesafeyi sağlayacak şekilde aralıklı yerleştirilmiştir. Ortak kullanım alanları ve buralarda bulunan eşya ve yüzeyler uygun şekilde ve sıklıkta temizlenerek dezenfekte edilir. Misafir tuvaletlerinin ana girişinde kapı bulunmaz, temizlik ve dezenfeksiyonları takip edilir. Genel misafir ve personel tuvaletleri ayrıdır. Kahvaltı servisi kapalı teşhir dolabından isteğe göre hazırlanarak misafire siperlik, maske ve gereğine göre eldiven kullanan personel tarafından verilir. Açıkta sebil, bardak vb. bulundurulmaz. Tek kullanımlık masa örtüleri üzerine servis açılır, kirliler eldivenle toplanır, 85-90 derecede yıkanan tabak, bardak ve çatal bıçak takımları kapalı ortamlarda tutulur. Mutfak yüzeylerine temizlik sonrası alkol bazlı dezenfektan, kahvaltı alanı, masa, sandalye ve şezlonglara ULV ile klor uygulanır. Misafir odaları 1 saat havalandırıldıktan sonra siperlik, maske ve eldiven kullanan personel tarafından kirliler dikkatle toplandıktan sonra su ve deterjan ile temizlenir, banyolar 1/100 çamaşır suyu veya eşdeğeri ile dezenfekte edilir. Oda hazırlandıktan sonra 20 dakika ozon uygulanır, oda 40 dakika sonra misafire teslime hazır olur. Odalarda runner gibi dekoratif eşyalar kaldırılmış, minibarlara sadece su konmuştur. Yüzme havuzu suyu 1-1,5 ppM klor düzeyinde takip edilir, rezervasyonla, belli sayıda misafire arada şilte ve şezlonglar dezenfekte edilerek kullandırılır. Temiz havlu verilir. Havuz içinde aynı anda en fazla 5 kişi bulunabilir.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster