Cunda La Vie | Ucuzabilet.com

Cunda La Vie

Ayvalık / Ayvalık / Balıkesir  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Ülkemizin sevilen tatil beldelerinden olan Ayvalık/Cunda adasında denize ve Cunda merkeze yürüme mesafesinde bulunan konumu ile gürültü ve kalabalıktan uzak, sıcak, samimi ve huzurlu bir aile işletmesidir. Odalarımızın tamamı; Kısmi deniz manzaralı, klimalı, balkonlu ve özel banyolu olup 2-3 kişilik konaklama imkânı sunmaktadır. Tesisimiz plaja 100 metre Cunda çarşısına ise 900 metre uzaklıktadır. Tesisimizde özel ücretsiz otopark imkânı vardır. Talep edilmesi halinde öğle yemeği ve akşam yemeği verilmektedir.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 11:00

Neden Bu Otel?

.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Otelde haftalık periyotla dezenfeksiyon işlemi yetkili firma "Biofen Çevre Sağlığı" tarafından yapılmaktadır. Misafir kabulü sırasında temassız ateş ölçümü yapılmakta ve gerektiğinde sağlık kurumlarıyla irtibata geçilmektedir. İstenmesi halinde maske ve eldiven temin edilmektedir. Otel girişinde dezenfektan halısı bulunmaktadır. Ellerle sıklıkla temas edilen yüzeyler (kapı kolları vb.)her saat düzenli olarak dezenfekte edilmektedir. Her odada tek kullanımlık buklet takımı bulunmaktadır. Odalarda bulunan havlular ve nevresim takımları yüksek derecede yıkanıp ütülenmektedir. Ancak istendiği durumlarda küçük bir ücret farkı alınarak daha önce kullanılmamış nevresim ve havlu takımı temin edilmektedir. Misafirler, isterse giderken bu nevresim ve havlu takımlarını götürebilirler. Kahvaltı sırasında kullanılan her türlü araç gereç için gerekli itina gösterilmektedir. Ayrıca serpme kahvaltıda tüketilen her şey kişiye özel ve tek kullanımlıktır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster