Cunda Poseidon Otel

Cunda Ayvalık / Ayvalık / Balıkesir  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Cunda’nın ferah atmosferinde huzurlu bir yaz tatili adresi sunan Cunda Poseidon Otel, açık havuzu ile misafirlerine yazın tadını çıkarma imkanı sağlıyor. Tesisin bahçesinde serin içeceklerle, açık havanın keyfini çıkarabilirsin. Ferah ve şık odalarında misafirlerinin tüm beklentilerine ve ihtiyaçlarına cevap veren Cunda Poseidon Otel, şık odalarında; LCD TV, uydu yayını, kasa ve kablosuz internet erişimi olanakları sağlıyor. Tesiste ayrıca güne muhteşem bir kahvaltıyla başlayabileceğin restoranın yanı sıra bir de bar bulunuyor. Tesis ayrıca Cunda’nın eğlence mekanlarına, bar ve restoranlarına da yürüme mesafesinde bulunuyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Ayvalık'ın muhteşem bir doğasını ve tarihini buluşturan Cunda Adası'nda huzurlu tatilin adresi Cunda Poseidon Otel, misafirlerine eğlenceli ve konforlu bir konaklama için kapılarını aralıyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

•Odalar, 12 saat boş kalacak şekilde düzenlenmiştir. •Geçici Karantina Odası hazırlandı ve bir yönetici görevlendirildi. •Günlük genel alan, odalar temizlik, personel denetim kontrol listeleri hazırlandı. •Broşürler hazırlandı ve genel alanlara dezenfektan yerleştirildi. •Menüde bağışıklık sistemini destekleyici gıda ve içeceklere öncelik verildi. Gıda güvenliği denetimi yapıldı. Restoran ve barda düzenlemeler yapıldı. •Bütün alanlar, mutfak, araç gereçleri dezenfekte edildi ve mutfak personellerine koruyucu ekipman sağlandı. •Açık büfede servis görevlileri tarafından servis yapılacak olup, şeffaf koruyucu perde olacak. •Tesise girişte ateş ölçer/termal kamera ile ateş ölçümü yapılacak. •Çamaşırlar Sağlık Bakanlığı onaylı temizlik ürünleri ile yıkanacak. •Kapalı alanlarda ventilasyon desteği •Misafirlere maske temini •Oda temizliği formları günlük kayıt altına alınacak. •Odalarda tek kullanımlık temizlik malzemeleri olacak. •Personele Koronavirüs ve tedbirleri eğitimi verilmiş olup, sağlık testleri yapıldı.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster