Cunda Zehra Teyzenin Evi | Ucuzabilet.com

Cunda Zehra Teyzenin Evi

Cunda Ayvalık / Ayvalık / Balıkesir  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Cunda’da konumlanan Zehra Teyze’nin Evi, Edremit Koca Seyit Havaalanı’na 45 km, Ayvalık’a 7 km, Balıkesir’e ise 132 km mesafede bulunuyor. Oda kahvaltı konseptinde hizmet veren tesiste, ütü servisi, kablolu internet bağlantısı, klima gibi olanaklar mevcut. Tesis içerisinde doktor hizmeti bulunuyor. Zehra Teyze’nin Evi’nde doğa ile iç içe bir konaklama deneyimi yaşayabilirsin. Otelimizin özel ve sokak otoparki yoktur 1 ocak 2020 tarihinden itibaren Isletmemizin resepsiyon hizmet saatleri 08.30 ile 01.30 saatleri arasındadır
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Ev konforunda sunduğu odaları, güler yüzlü hizmeti ve Cunda’nın muhteşem doğasıyla çevrili konumu ile misafirlerine keyifli bir tatil imkanı sunan Zehra Teyzenin Evi Otel, Ayvalık Otogarı’na 7 km mesafede yer alıyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Sınırlı sayıda misafir Sosyal mesafeli bahçe ve kafe düzeni Ateş ölçer Dezenfektan paspas El dezenfektanı İstek halinde limon kolonyası, maske, eldiven temini Yüzey dezenfektanı 60- 90 derece arasında sıcaklıkta, çamaşır suyu ile tesktil yıkama Bilgili personel Oda havalandırma Günlük oda temizliği Islak mendil Tek kullanımlık banyo malzemesi (şampuan ve sabun) İlaçlama
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster