Dada Otel

Ezine / Ezine / Çanakkale  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Kuzey Ege'nin incisi, Çanakkale'nin şirin beldesi Geyikli'de yer alan Dada Otel, deniz ve doğa eşliğinde keyifli bir tatil yapma imkanı sunuyor. Otantik bir atmosfere sahip olan tesiste 13 adet standart oda, 6 adet aile odası bulunuyor. Tesisin 17 odasında, direkt veya yandan olmak üzere, deniz manzarası görülebiliyor. Tesisin tüm odalarında TV, minibar, uydu yayını, klima, balkon, WC, banyo, saç kurutma makinası, direkt telefon, 24 saat sıcak su mevcut. Çanakkale’ye 50 km uzaklıktaki tesis, Bozcaada İskelesi’ne 3 km mesafede konumlanıyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Sıradan Bir Konaklama Değil! Sıra dışı Bir Deneyim.. Misafirlerimiz için özenle tasarlanmış, her türlü ayrıntı ve inceliğin düşünüldüğü odalarımızdatemizlik ve güvenlik önceliğimizdir. Tüm odalarımız Bozcaada manzaralıdır .
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster