Dam Hotel Lara | Ucuzabilet.com

Dam Hotel Lara

Lara-Kundu Antalya Merkez / Antalya / Antalya  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Dam Hotel Lara Mayıs 2021 ayından itibaren Antalya’nın en güzel semtlerinden birisi olan Lara – Barınaklar bölgesinde yerli ve yabancı ziyaretçilerimize 30 oda ile hizmet vermektedir. Ege ve Alaçatı mimarisi ve görsel konsepti ile dizayn edilen hotelimizin mottosu “Türk misafir perverliğini ve aile sıcaklığını yerli ve yabancı tüm misafirlerimize hissettirmek ve temiz, kaliteli, hijyenik ve sürdürülebilir bir hizmet” vermektir. Hotel konseptimiz oda kahvaltı şeklinde olup, misafirlerimize en iyi hizmeti verebilmek için sürekli iyileştirmeler yapılarak sürdürülmektedir. Ege ve Alaçatı’nın renklerini Lara Barınaklar mevkiinde buluşturduğumuz Hotelimizde tecrübeli personellerimiz güler yüzlü sıcak hizmetleri ile siz değerli ziyaretçilerimizi beklemektedir.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Antalya Lara’nın Barınaklar bölgesinde konumlanan Dam Hotel Lara, Ege mimarisinden ilham alan dekorasyona sahip. Oda-Kahvaltı konsepti ile hizmet veren 30 odalı tesis, alışveriş olanaklarına ve Düden Şelalesi’ne yürüme mesafesinde bulunuyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Otelimizin tüm personeli Covid-19 eğitimlerini alarak güncel sağlık mevzuatına bağlı tedbirlere uygun bir şekilde hizmet vermektedir.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster