Daphnis Hotel Göltürkbükü | Ucuzabilet.com

Daphnis Hotel Göltürkbükü

Göltürkbükü Bodrum / Göltürkbükü / Muğla  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Cennet Koyu’nun yanıbaşında, sırtını dağlara vermiş beldedeki tesisimizde, konforunuz için çok sayıda farklı oda tipi seçeneğiyle, isteklerinize ve bütçenize uygun tatili kolaylıkla belirleyebilirsiniz.Deniz kenarındaki bar ve restoranında yeme/içme arzularınızı hotelinizin rahatlığında karşılama imkanı; geniş yeşil alanı, harika plajı ile çim/iskele loca seçenekleriyle size aradığınız tatili yaşama imkanını sunuyoruz.Dolmuş hattına yakınlığı; Bodrum merkez ve diğer beldelere erişiminizi sağlarken, hotel dışındaki aktivitelerinizi de kolaylaştırıyor.Daphnis Hotel; denize sıfır tesisi, koyda benzeri olmayan plaj imkanları, tümü 2017 yılında elden geçirilmiş ve tamamı çim ortak alan ile denize bakan çeşitli oda seçenekleri, odalarda ve ortak alanlarda ücretsiz WiFi hizmeti, gün içinde olduğu gibi akşamları da size, ailenize keyif katan restoranı ve barı, güleryüzlü hizmeti ile yıllardır olduğu gibi yine sizlerle. Tesisin restoranı, 1 Ekim 2021 - 30 Nisan 2022 tarihleri arasında hizmet vermiyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Bodrum’un en güzel koylarından Göltürkbükü, Gölköy mevkiinde; koyun en ayrıcalıklı kumsalı ile Gölköy’ün eşsiz denizinde; aileniz, arkadaşlarınız ve hatta isterseniz dört ayaklı dostlarınızla birlikte tatilin keyfi Daphnis Hotel Göltürkbükü’nde
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster