Dedeman Ski Lodge Palandöken | Ucuzabilet.com

Dedeman Ski Lodge Palandöken

Palandöken Palandöken /  Haritada Göster

Tesis Olanakları

Tesis Olanakları

Olanaklar

 • İnternet Bağlantısı – Kablosuz
 • Kuru Temizleme Ücretli
 • Çamaşırhane Ücretli
 • Lobi Bar Ücretli
 • Doktor Ücretli
 • Araç Kiralama Ücretli
 • Resepsiyon
 • Otopark
 • Telefon & Faks Hizmeti Ücretli
 • Sauna
 • Toplantı Salonu Ücretli
 • Elektrikli Araç Şarj İstasyonu Ücretli
 • Lobi
 • Emanet Kasası Ücretli

Spor

 • Okçuluk Ücretli
 • Fitness Merkezi

Spa & Wellness

 • Hamam
 • Masaj Ücretli

Yiyecek&İçecek Hizmetleri

 • Kapalı Restoran
 • Taze Sıkılmış Meyve Suları Ücretli

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Erzurum'un otantik atmosferi içinde yükselen Dedeman Ski Lodge Palandöken, unutulmaz bir tatil geçirmek isteyen misafirlerine konforlu bir konaklama imkanı sunuyor.

Tesisin 66 odası bulunuyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Yiyecek & İçecek Hizmetleri

Oda kahvaltı konaklamalarda sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecekler ücretlidir. Yarım pansiyon konaklamalarda sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dışında alınan yiyecekler ücretlidir. Sadece Oda konaklamalarda ise alınan tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir. Tesis genelinde alınan tüm içecekler ücretlidir. Sezon yoğunluğuna göre yemekler set menü olarak verilebilir. A la carte restoran rezervasyonlu ve ücretlidir.

Daha Fazla Göster

Hizmet Saatleri

07.00-10.00 Kahvaltı
19.00-22.00 Akşam Yemeği
Daha Fazla Göster

Konum

Şehir merkezine 6 km, havalimanına 15 km mesafede bulunuyor.
Daha Fazla Göster

Spor

Cuma ve Cumartesi akşamları canlı müzik (kış sezonunda) var.
Daha Fazla Göster

Çocuk/Bebek

Mini club bulunmamaktadır.
Daha Fazla Göster

Aktivite

Tesiste iki araç kapasiteli şarj ünitesi bulunuyor. Şarj süresi araç modeline ve akü kapasitesine göre değişiklik gösterebilir. Tesiste hızlı şarj ünitesi bulunmuyor. Şarj ünitesinin ücreti KW kullanımına göre değişiyor. Tesis ZES ödeme sistemini kullanıyor. Misafirler istasyonda kart okutarak ödeme işlemini gerçekleştirebilirler. Tesise herhangi bir ücret ödenmiyor.

Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Tesis odalarına giriş saati 14.00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00'dir. Tesise evcil hayvan kabul ediliyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.

Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2+2 veya 3+1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Yarım Pansiyon konaklamalar akşam yemeği ile başlar, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur. Oda Kahvaltı konaklamalar ise çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.

Konaklama yapılacak odanın, aile odası, süit oda (ve benzeri) gibi özel tip odalar olması halinde, konaklama yapacak misafirlerden herhangi birinin otelden erken ayrılması halinde ücret iadesi yapılmamaktadır.Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Çalışanlar İçin Alınan Önlemler;

· Tüm tesis çalışanlarına, Covid-19 ile ilgili uyulması gereken kurallar hakkında gereken eğitimler detaylı biçimde verilmekle birlikte, düzenli olarak denetlemeler yapılmaktadır.

· Görevlerine başlamadan önce tüm çalışanların ateş ölçümleri yapılmakta, herhangi bir hastalık belirtisi durumunda işbaşı yapmalarına izin verilmemektedir.

· Üniformaların temizliği 60 derece ve üzeri sıcaklıkta gerçekleştirilmekte ve sıklıkla değişimleri yapılmaktadır. Tüm misafir alanlarında olduğu gibi, personel alanlarında da yeterli sayıda el dezenfektanı bulundurulmakta ve takibi titizlikle gerçekleştirilmektedir.

· Çalışma alanları sosyal mesafe kuralları sağlanacak biçimde yeniden düzenlenmiştir.

· Hem çalışanların hem de misafirlerin sağlığını koruyabilmek için tüm ekip görev sırasında maske kullanmaktadır.

Dezenfeksiyon ve Hijyen İşlemleri

· Misafir odaları, restoran ve barlar, SPA ve ıslak alanlar, çocuk kulübü ve oyun alanları, genel alanlar, toplantı odaları, mutfaklar, personel kullanım alanları, ofisler, depolar ve diğer tüm misafir alanları detaylı bir şekilde, etkileri bilinen ve onaylanan Hidrojen Peroksit bazlı malzemeler ile dezenfekte edilmektedir.

· Genel alanlar, ozon cihazları ve sisleme makineleriyle düzenli olarak dezenfekte edilmektedir. Otelde oluşturulan dezenfeksiyon ekipleri, tüm alanlarda düzenli kontrol ve çalışmalar yapılmaktadır.

· Tüm otellerde kimyasal temizlik ürünleri konusunda uluslararası bilinirliği olan Diversey firması ile çalışılmaktadır. Diversey tarafından çalışanlara periyodik olarak detaylı eğitimler verilmekte ve çalışanların sertifika alması sağlanmaktadır.

· Temizlik işlemleri, her alan için yönetmeliğe uygun malzeme ve ekipmanlar ile gerçekleştirilmektedir. Tüm genel alanlar düzenli olarak havalandırılmaktadır.

· Genel alanlarda ve tuvaletlerde devamlı dokunulan yüzeyler, kapı kolları, lavabolar, bataryalar, pisuar ve klozetler ile asansörler, asansör butonları ve tırabzanların temizliğine büyük özen gösterilmekte; su ve deterjanla yapılan temizlik sonrası özel dezenfeksiyon ürünleri kullanılmaktadır.

· Tüm genel alanlarda, merkezi noktalar belirlenerek sensörlü el dezenfeksiyon üniteleri eklenmiştir.

· Asansörlerin kapasite kullanımları aynı anda sadece bir ailenin üyeleri, aynı gruptan 4 kişi veya birbirini tanımayan maksimum 2 kişinin kullanabileceği şekilde sınırlandırılmıştır.

· Tüm ortak kullanım alanları ve genel alanlardaki oturma grupları sosyal mesafe dikkate alınarak yeniden düzenlenmiştir.

· Tüm ortak alanlara sosyal mesafe uyarıcı şeritlerle ve yönlendirmeler eklenmiştir.

· Temizlik ve dezenfeksiyon uygulamaları sıklaştırılarak, detaylı kontroller ile denetlenmektedir. Temizlik uygulamaları, kullan at ürünler ile devam etmektedir.

· Otelin tüm kapalı alanlarında bulunan havalandırma sistemleri ve klimalar, sıklıkla temizlenmekte ve dezenfekte edilmektedir.

Giriş ve Çıkış İşlemlerinde Alınan Önlemler;

· Tüm misafirlerin giriş sırasında ateş ölçümleri yetkili personel tarafından yapılmakta, vücut sıcaklığının yüksek olması durumunda KVKK gereği bu durum sadece ilgili misafir ile paylaşılarak eylem planına uygun şekilde gereken yapılmaktadır.

· Otele giriş ve çıkış anlarında yoğunluğu önlemek amacıyla, uygun sosyal mesafeyi sağlayacak yönlendirmeler gerekli alanlara yerleştirilmiştir.

· Giriş ve çıkış süreçlerinde temas edilecek ürünler minimum seviyeye indirilmiş olup, tüm ürünler steril hale getirildikten sonra sunulmaktadır.

· Resepsiyonistler ve misafirler arasındaki koruma bariyerleri ile sosyal mesafe sağlanmaktadır. Temassız ödeme işlemleri için POS makineleri kolay ulaşabilecek şekilde konumlandırılmış ve her kullanım sonrası dezenfekte edilmektedir.

· Resepsiyon ekibi ihtiyaç olması durumunda steril maske ve dezenfekte mendil temini için yardımcı olmaktadır.

Odalarda Alınan Önlemler;

· Oda temizliğinde çalışan kat görevlileri ve idareciler, maske ve tek kullanımlık eldivenlerle çalışmaktadır.

· Her odanın temizliği sonrasında ve diğer odanın temizliğine geçmeden önce; el hijyeni, yıkama ve dezenfektan ile sağlanarak; yeni maske, eldiven ve temizlik bezleri kullanılmaktadır.

· Oda temizliğinde, etkili fakat sağlığa zararlı olmayacak ölçüde dezenfektan ürünleri kullanılmaktadır.

· Odalar her misafir kullanımından sonra havalandırılmakta ve diğer konaklamaya kadar 24 saat boş bekletilmektedir. Rutin temizlik sonrasında odalar ozonlama ya da sisleme ile dezenfekte edilmektedir.

· Kullanılan tüm tekstil ürünleri ve havlular, 60 derece ve üzerindeki ısıda yeterli sürelerde yıkanmaktadır.

· Odalardaki fazla yastıklar, sterilize edilmiş bir şekilde dolap içerisindeki torbalarda muhafaza edilmektedir.

Restoran ve Barlarda Alınan Önlemler;

· Tüm restoran ve barlarda, misafir oturma alanları sosyal mesafeyi koruyacak şekilde yeniden düzenlenmiştir.

· Yiyecek ve içecek ünitelerinde Sağlık Bakanlığınca belirlenen hijyen standartları uygulanmaktadır. Tüm yiyecek ve içecek alanlarında misafirlerin kolayca ulaşabileceği şekilde el dezenfektanları bulunmaktadır.

· Yiyecek ve içecek servis malzemelerinin hazırlanması ve sunulmasında yüksek hijyen standartları uygulanırken, servis standartları minimum temas prensibiyle yeniden düzenlenmiştir. Ortak kullanımı olabilecek ürünlerin birçoğu, tek kullanımlık porsiyon ürünler ile değiştirilmiştir. Porselen ve metal servis ekipmanları yerine misafirlerin tercihi doğrultusunda tek kullanımlık servis malzemeleri ile sunum yapılabilmektedir. Kahvaltı hizmeti belirli bir süre a la carte olarak sunulacaktır.

· Sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemeği servislerinden sonra tüm yiyecek içecek alanları, masalar ve sandalyeler yeniden dezenfekte edilerek hijyen sağlanmaktadır.

SPA, Spor Salonu ve Havuzlarda Alınan Önlemler;

· SPA, hamam, buhar odası gibi alanlar daha hijyenik bir ortam sunmak için randevulu ve düşük kullanım kapasiteli olarak hizmet verecektir.

· Spor alanlarında bulunan spor aletleri ve teçhizatları gerekli sosyal mesafe kurallarınca tekrar düzenlenmiştir ve belirli noktalarda el dezenfektan istasyonları kurulmuştur.

· Masaj odalarında terapistler maske ile hizmet vermekte ve odalar her kullanımdan sonra dezenfekte edilmektedir.

· Havuzlar her zaman olduğu gibi maksimum hijyeni sağlayacak şekilde temizlenmeye ve uygun miktarda kimyasal ile dezenfekte edilmeye devam edecektir.

Daha Fazla Göster