Divan Çorlu | Ucuzabilet.com

Divan Çorlu

star star star star
Çorlu / Çorlu / Tekirdağ  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Deluxe king, deluxe twin, superior king odalara ücretsiz Netflix yayını vardır. Evcil Hayvan Politikaları Otel ebeveyni ile birlikte maksimum 10 kilo ağırlığında, eğitimli, sağlık belgeleri ve aşıları tam olan evcil hayvanlar ( kedi veya köpek ), evcil hayvan başınaşehir otellerimizde tüm konaklama için 35 Euro, Resort otellerimizde ise günlük 25 euro ödeme şartıyla kabul edilir. Evcil hayvanın aşı kartını / pasaportunu otele giriş sırasında ibraz edilmek zorundadır. Evcil hayvanların neden olabileceğihasarlara ilişkin 150 Euro deposit alınacak herhangi bir onarım ya da değiştirme masrafları olmaz ise otelden ayrılış gününde geri ödemesi yapılacaktır. Evcil hayvanların yiyecek&içecek alanları, yüzme havuzu ve spa alanlarına girmesine izin verilmemektedir. Evcil hayvanlarıntüm otel ortak kullanım alanlarında tasmalı veya taşıma kutusunda tutuluyor olmalıdır. Otele girişte misafirlere gerekli bilgilendirmeler yazılı olarak yapılıp, bununla ilgili form imzalatılmaktadır. Çorlu’da lüks ve modern tarzda dekore edilmiş odaları ile hizmet veren Divan Çorlu, misafirlerine hem iş seyahatleri hem de turistik geziler için konforlu bir konaklama deneyiminin kapılarını aralıyor. s ve modern tarzda dekore edilmiş odaları ile hizmet veren Divan Çorlu, misafirlerine hem iş seyahatleri hem de turistik geziler için konforlu bir konaklama deneyiminin kapılarını aralıyor. Otelin farklı büyüklükteki 120 odasında; LCD TV, minibar, uydu yayını, merkezi havalandırma ve dijital kasa gibi olanaklar yer alıyor. Ayrıca otelin odalarında ve tüm alanlarında kablosuz internet erişimi bulunuyor. Otel, bir büyük balo salonu ve farklı büyüklükteki iki toplantı odası ile çeşitli etkinlik, toplantı ve organizasyonlara da ev sahipliği yapıyor. Otelin restoranında enfes bir kahvaltı ile güne başlayabilir ve lobi bar ve Divan Pub’ta çeşitli tatları deneyimleme fırsatı bulabilirsin. Otel, Tekirdağ Çorlu Havalimanı’na 8 km ve Çorlu şehri merkezine 2 km mesafede konumlanıyor. İstanbul Havalimanına uzaklığı 1 saat 20 dakika ( bunun için misafirler bizlerle minimum 48 saat öncesi iletişime geçmeliler) ücreti tek yön 100 EUR 6 kişiye kadardır. Balayı Misafirlerimize özel ek ücret 30 Euro ödeyerek sunduğumuz Hizmetlerimiz, o Kuru kırmızı güller ve kırmızı balonlar ile oda süsleme o Kırmızı şarap o Kurudite o Çerez ve cips o Meyve
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

İş ve turistik amaçlı seyahatler için ideal bir konumda bulunan Divan Çorlu, lüks ve şık bir dizayna sahip odaları, toplantı salonları, seçkin lezzetler sunan restoranları ve sunduğu diğer olanaklarla Çorlu merkeze 2 km mesafede konumlanıyor. Tesis ki
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında;kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Covid-19 Kapsamında Alınan Tedbirler ___OTELE GİRİŞ___ Tüm otel girişlerimizde misafirlerimiz için hazırladığımız maskeler yer almaktadır. - Tüm otel girişlerimizde el temizliği için otomatik dezenfeksiyon kimyasalları yer almaktadır. - Tüm otel girişlerimize dezenfeksiyon paspasları konumlandırılacaktır. ___CHECK-IN___ - Tek kullanımlık kalemler ve temassız POS’lar ile check-in kayıt işlemleri en hızlı şekilde yapılarak, misafire özel anahtarları el değmeden teslim edilir. Misafirlerin çıkışlarında iade edecekleri anahtarlar için özel bir kutu oluşturularak ayrımları takip edilerek yeniden dezenfeksiyona gönderilir.- Resepsiyon desklerimizde otomatik çalışan antiseptik solüsyonlar bulunmaktadır. ___GENEL ALANLAR___ - Tüm lobilerimiz ve genel alanlarımız sosyal mesafe kuralına göre yeniden düzenlenmiştir. - Misafirlerimize açık tüm genel alanlarda kolayca ulaşabilecekleri alanlarda otomatik el dezenfektanları bulunmaktadır. - Misafirlerimizin temas edebileceği; asansör tuşları, kapı kolları, merdiven tırabzanları sık aralıklarla özel kimyasallar ile sık aralıklarla periyodik olarak temizlenmektedir. Oda katlarındaki asansör butonları ve kapı kolları ilgili kat görevlisi arkadaşlarımız tarafından sürekli dezenfekte edilmektedir. ___YİYECEK İÇECEK___ - Tüm otellerimizdeki restaurantlar, barlar, pastaneler ve toplantı salonları içerisindeki oturma düzenleri, sosyal mesafe kuralına göre yeniden düzenlenmiştir. Misafirlerimiz çıkış yaptıktan sonra odalarımızda yer alan tüm tekstil grupları (havlular, bornozlar, yastık kılıfları, pike, yorganlar, çarşaflar vb.) özel dezenfekte temizliğine tabii tutulmaktadır. Tüm tekstiller herhangi bir bulaşmaya karşı her oda için ayrı ayrı poşetlerde çamaşırhanelere iletilmektedir.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster