Dosso Dossi Hotels Downtown

star star star star star
İstanbul Avrupa Yakası Fatih / İstanbul / Istanbul  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

Tarihi Yarımada'da iş, turizm ve eğlence odaklı konaklamalar için konforlu bir alternatif oluşturan Dosso Dossi Hotels Downtown, İstanbul'un en eski yerleşim merkezlerinden olan Fatih'te yer alıyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

• T. C. Sağlık Bakanlığı başta olup, konu ile ilgili tüm otoriteler takip edilmekte ve kurum içi bilgilendirmesi yapılmaktadır. • Kahvaltıda, oda servisinde ve otel restoranlarında bağışıklık sistemini destekleyici gıda ve içecek servisi yapılmaktadır. • Tesiste gıda güvenliği denetimi yapılmaktadır. Her türlü gıda girişinde uygun dezenfekte işlemi uygulanmaktadır. • Hijyen ve sosyal mesafe ile ilgili hatırlatıcı uyarılar tüm otel alanlarında bulunmaktadır. • Ozon ve ULV makineleri ile periyodik olarak genel alanlar ve misafir odaları dezenfekte edilmektedir. • Tekstil ürünlerine uygun sıcaklıkta yıkama işlemi yapılmaktadır. • Tüm mekânlara hava dolaşımı desteği verilmektedir. • Oda temizliği yapan personel her oda için yeni eldiven ve ekipman kullanmaktadır. • Tesis girişinde termal ısı kamerası ve dezenfektan kabin ünitesi bulunmaktadır. • Girişlerde elektronik ateş ölçer ile çalışanların ve misafirlerin vücut sıcaklığı kayıt altına alınmaktadır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster