Dream Time Hotel | Ucuzabilet.com

Dream Time Hotel

Muratpaşa Antalya Merkez / Antalya / Antalya  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Siz değerli konuklarımız için her türlü konfora sahip olan otelimiz tek ve çift kişilik olamk üzere toplam 32 oda ,100 yatak kapasitelidir. odalarımızda Uydu yayını, Banyo,Lavabo, Klima, ve Fön makinesi mevcuttur. Ayrıca çamaşır yıkama servisi vardır. Açık büfe restoranımız, hamam saunamızla size günün yorgunluğunu unutturacak, ev ortamı rahatlığını aratmayacak otelimiz, sizi misafir etmekten onur duyacaktır.. Muratpaşa’da bulunan tesis, merkeze yakın, sakin bir konaklama atmosferi sunuyor. Tarihi Kaleiçi’ne 100 metre uzaklıktaki tesis, Oda Kahvaltı konseptiyle hizmet veriyor. Tesis hem iş hem de turistik amaçlı konaklamalara hitap ediyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Antalya Dream Time Hotel, Antalya ‘nın kalbinde olduğunuzu size konumu ile anımsatacak ve şehrin her noktasına kolaylıkla erişebileceksiniz. Tesis; Antalya Otogar'a 7 km ve Antalya Havalimanı'na ise 16 km mesafede konumlanıyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

• Giriş ve çıkışlarda dezenfektan ünitesi bulunmaktadır. • Ortak alanlar ve restoranda sosyal mesafeye uygun düzenleme yapılmıştır. • Otele maskesiz giriş ve çıkışlar yasaklanmıştır. Maskesiz gelen misafirlere ücretsiz maske temin edilmektedir. • Otel nevresimleri 60-90 derece ısıda yıkanmaktadır. • Ortak alan ve odalar periyodik olarak dezenfekte edilmektedir.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster