Elit Otel Han Amasya

Amasya Şehir Merkezi / Amasya / Amasya  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

8500 yıllık tarihi, medeniyetlerin beşiği, Osmanlı'nın saray kültürü ile iç içe geçmiş, Ferhat ile Şirin'in diyarı Amasya'da bizim misafirimiz olun. Otelimiz şehrin gürültüsünden uzakta, şehir merkezine 2 KM uzaklıktadır. Otelimiz Alacarte restraurant, kongre salonu gibi imkanlarla sizleri ağırlamak için her şeyi düşündü. Farklı oda tiplerinde konaklayacağınız günlerin konforunu sürün. Odalarımızda klima, duş, LCD TV, Kasa, Mini Bar gibi olanaklar standartken ayrıca otopark kuru temizleme ve çamaşır yıkama gibi hizmetleri de sizlerin hizmetine sunuyoruz. Eşsiz Yöresel Amasya lezzetlerini ve Dünya mutfağın çeşitli lezettleri restaurantımızda tadabilir dilerseniz şehir merkezine 10 dakikada ulaşarak görkemli şehir Amasya'da Kral Kaya mezarlarını, 15 Dakikada Tarihi Amasya kalesi gibi özel alanları ziyaret edebilirsiniz. Otelimiz ayrıca Boraboy Milli Parkına 60 KM mesefadedir, dilerseniz doğanın eşsiz dinginliği ile tanışıp otelimize dönebilirsiniz. Ulaşım noktalarına yakınlığı ile otelimiz sizlere kolaylık sağlayacaktır. Amasya Havaalanı otelimiz arası 35 Km'dir. Dilerseniz Havaalanı transferlerimizi kullanarak otelimizde konforlu bir başlangıç yapabilirsiniz. Otelimiz Amasya otogarına olan2 Km mesafesi ile konaklamaya en yakın otel konumundadır.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

ŞEHİR MERKEZİNDE KONUMLU OLUP 27 ODA 31 YATAK KAPASİTELİ OTELİMİZ SALON VE BAHÇE BÖLÜMLERİNDEN OLUŞAN 150 KİŞİLİK ALACART RESTORANTA SAHİPTİR.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster