Elanis Suites Hotel

Muratpaşa Antalya Merkez / Antalya / Antalya  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Yuvanız Sıcaklığında Konaklama Hizmeti Bahçesinde, leziz mutfağında, lavanta kokulu odalarında, profosyonel ekip çalışması ve Akdeniz ezgilerine sevdasıyla sizlere yoldaş olmak için emeklerimiz ve hoşgörümüzle aile kurduğumuz, konforu en ince ayrıntısına kadar sizler için işlediğimiz apart evimiz Elanis Suites …Gönlü huzur isteyenlere uçsuz bucaksız bir hizmet! İster şimdi ister gelecekte seyahat edin, ”Elanis Suites” Ailesi, beklediğiniz misafirperverliği ile sizleri karşılamaya her zaman hazırdır.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Apart Otelimiz toplam 22 Suit ve 1 Delux Oda bulunan otelimizde, tercihe göre Jakuzili Delux Dublex Apartlarımız , Dublex Apartlarımız , Garden Dublex Apartlarımızve Standartapartlarımızile hizmetinizdeyiz.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Sayın Misafirlerimiz , Bu belirsiz zamanlarda, sizlerin ve misafirlerimizin seyahat planlarını desteklemek için, “Elanis Suites” Otelde neler yaptığımız hakkında sizleri bilgilendirmek istedik. Yeni korona virüs (COVID-19) etrafındaki durum gelişmeye devam ettikçe, seyahat güvenliğinizi sağlamak ve konaklamalarınızda maksimum esneklik sağlamak için elimizden gelen herşeyi yapıyoruz. Seyahat ve Konaklama Güvenliğiniz; Her zaman olduğu gibi, misafirlerimizin ve ekip üyelerimizin güvenliği ve emniyeti en birincil önceliğimizdir. En yüksek temizlik ve hijyen standartlarını sürdürmekten gurur duyuyoruz. Korona virüse yanıt olarak, temizlik ve hijyen protokollerimizi daha da titiz hale getirmek için küresel ve yerel halk sağlığı yetkililerine (WHO ve CDC dahil) danışarak geliştirilen ek önlemler aldık. Otel ekiplerimize sürekli brifingler ve gelişmiş işletme protokolleri verilmektedir. Ortak Alanlarımızı (lobiler, asansörler, kapı kolları, ortak alan tuvaletler vb.) Temizleme sıklığını arttırdık ve hastane sınıfı dezenfektan kullanımını sürdürmekteyiz. Bölgesel müdahale ekiplerimizi otelimize 24 saat yardım sağlamak üzere etkinleştirdik ve otelimizde bir korona virüs vakası konusunda uyarmamız gerektiğinde hızlı hareket etmeye hazırız. Otel web sitesi uygulaması veya telefon irtibat numaralarımız aracılığıyla yapılan rezervasyonlarınızda daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen otel ekibimizle iletişime geçiniz. “Elanis Suites” Otel de, misafirperverliğin gücüne en çok ihtiyaç duyulduğunun bu gibi zorlu zamanlarda olduğuna inanıyoruz. İster şimdi ister gelecekte seyahat edin, ” Elanis Suites” Ailesi , beklediğiniz misafirperverliği ile sizleri karşılamaya her zaman hazırdır. Saygılarımızla,
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster