Elegance Cave Suites

Göreme Kapadokya / Göreme / Nevşehir  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Elegance Cave Suites mimari dokusu ve birbirinden farklı yapıda odaları ile yeryüzünün enbüyüleyici yerlerinden biri olan Kapadokya'da butik otel olarak 2012 yılından beri hizmet vermektedir.2012 yılına kadar ev olarak kullanılan binanın, mağara ve taş odaları usta ellerin işlemlerinden geçtikten sonra oda içindeki sütunları ve kemerleriyle ,bölgenin tarihi yapısına uygun bir şekilde inşa edilerek 2012 yılından sonra butik otel olarak hizmet vermeye başlamıştır. Misafirlerine konforlu bir konaklamayı amaç edinmiş olan otelimizin deluxe ,king ve aile suitlerinde jakuzi ve ayrı bir oturma alanı da bulunmaktadır. Sabah gün doğumunda, manzara terasımızda balonların uçuşunu izleyebilir,akşam da kahvenizi yudumlarken eşsiz peri bacaları ve güneşin batışının keyfini çıkarabilirsiniz. Açık büfe sabah kahvaltınızıise otelimizin terasında peri bacaları manzarası eşliğinde yapabilirsiniz. Otelimiz balayı çiftleri ve aileler içinde uygun konaklama koşullarına sahiptir.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 11:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Balayı Oteli

Neden Bu Otel?

Doğanın en güzel yüzünü sergilediği Elegance Cave Suites, taş odaları, jakuzili süitleri ve misafirlerin konforu için sunulan pek çok olanağı ile keyifli bir tatilin kapılarını aralıyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster