Enso Inn Kayaköy

Kayaköy Fethiye /  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Yemyeşil bir doğa ile iç içe konumu ile dikkat çeken Enso Inn, Fethiye’nin Kayaköy mevkiinde yer alıyor. Enso çemberi, Zen Budizm felsefesinde uyumu, kendine güveni, dengeyi ve devamlılığı anlatıyor. Tesis de bu felsefeyi benimsiyor. 38 dönüm arazi üzerinde kurulu olan Enso Inn Hotel ve Enso Garden Restaurant, doğanın kucağında huzurlu bir atmosfer sunuyor. Tesis, 3 ana blok içerisinde 37 oda ve 15 bungalov olmak üzere toplamda 52 oda ile hizmet veriyor. Odaların bir kısmına evcil hayvan kabul ediliyor. Misafirlerin ihtiyaçları doğrultusunda bungalovlara rampa kurulabiliyor. Şehir hayatından uzaklaşmak ve kuş sesleri eşliğinde güne başlamak için harika bir konuma sahip olan tesis; 125 meyve ağacı, beş bin kök lavanta ve onlarca özel bitki ve çiçek türü içeren tamamen doğal ve eşsiz bir araziye, birbirinden bağımsız 2 havuza, 300 kişilik restorana, 50 kişilik bir havuz bara ve 60 araçlık otoparka sahip. Tesisin restoranında Akdeniz mutfağına ati yöresel yemekler ve geleneksel mezeler servis ediliyor. Restoranın ve Enso Bar’ın çevresi yüzme havuzu ile çevrili. Barda canlı müzik performansları düzenleniyor. Tesiste bazı günler yetişkinlere ve çocuklara özel aktiviteler yapılıyor. Misafirler tesiste kaldıkları süreçte, bölgede düzenlenen paraşüt, tekne turları, ATV safari, at gezileri, Jeep safari gibi etkinliklere katılabilir.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

EnsoInn Hotel, 38 dönüm arazi üzerine kurulu olup, 3 ana blok içerisinde 37 oda ve 15 bungalov olmak üzere toplamda 52 oda ile hizmet vermektedir. Odalarımızın bir kısmına evcil hayvan kabul edilmektedir.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster