Esans HotelSpecial Class | Ucuzabilet.com

Esans HotelSpecial Class

Fatih / İstanbul / Istanbul  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Otantik ve modern detayları bir arada sunan dekorasyonu ile farklılık yaratan Esans Hotel, İstanbul’un Tarihi Yarımada’daki popüler noktalarından Sultanahmet’te yer alıyor. Sultanahmet Meydanı, Sultan Ahmet Camii ve Ayasofya Müzesi gibi İstanbul’da gezilecek tarihi yerlere yakın konumda yer alan tesis, özellikle turizm odaklı konaklamalara hitap ediyor. İstanbul’da ulaşım açısından elverişli bir konumda yer alan Esans Hotel, iş amacıyla seyahat eden misafirler için de konforlu bir konaklama deneyimi sunuyor. Ferah odalara sahip olan tesisin odalarında misafirlerin ihtiyaçlarına yönelik imkanlar yer alıyor. Esans Hotel’de araba kiralama servisi var. Dileyen misafirler bu hizmetten yararlanarak şehrin dilediği yerine kolaylıkla ulaşım sağlayabilir. Tesiste sunulan diğer olanaklar arasında kuru temizleme ve ücretli servis imkanı yer alıyor. Tesisin kendine ait özel otopark alanı da var. Tesis Sultanahmet Tramvay Durağı'na yürüme mesafesinde konumlanıyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

İstanbul’un tarihi semtlerinden Sultanahmet’te hizmet veren Esans Hotel, ulaşıma elverişli konumu ile turistik amaçlı seyahatlerinize konfor katıyor. Tesis; Topkapı Sarayı ve Yerebatan Sarnıcı gibi tarihi mekanlara yürüyüş mesafesinde yer alıyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster