Ever Hotel Asia

İstanbul Anadolu Yakası / Ümraniye / İstanbul /  Haritada Göster
8.5
326 yorum
 Güvenli Turizm Sertifikalı Tesis 

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından başlatılan Güvenli Turizm Belgelendirme Programı; tesislerin uygulamaları gereken sağlık ve hijyen kurallarının yanı sıra almaları gereken önlemleri kapsıyor.

Güvenli Turizm Belgesi’ne sahip olmak isteyen tesisler; uluslararası standartlar göz önünde bulundurularak belirlenen sağlık ve hijyen kurallarının uygulanması hususunda yetkili denetim firmaları tarafından bir dizi denetime tabi tutuluyor. Denetimler düzenli aralıklarla tekrarlanarak kayıt altında tutuluyor.

- , 0 gece, 2 Yetişkin, Aramayı değiştir
* Lütfen otel, şehir, bölge seçiniz.
Gece
{{ roomCount }} Oda, {{ totalGuest }} Kişi
X

{{ room.id }}. Oda
Çıkış tarihindeki yaşı

Tesis Olanakları

Tesis Olanakları

OTEL OLANAKLARI

Spor Salonu
24 Saat Resepsiyon
İnternet Bağlantısı – Kablosuz
Tesise Ait Otopark
Asansör
Lobi
Servis (Ücretli) Ücretli
Restoran Ücretli
Bar Ücretli

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

 Atatürk Heykeli 141 m
 İMES Sanayi Sitesi Cami 204 m
 Modoko Habibi Neccar Cami 527 m
 KEYAP Cami 558 m
 Fevzi Çakmak Cami 891 m

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Daha Fazla Göster

Genel Tanıtım

Dudullu’da bulunan tesis, modern odaları ve hizmet kalitesiyle eşsiz bir şehir konaklaması sunuyor. Ticaret ve alışveriş merkezlerine yakın konumlanan tesis, hem tatil hem de iş amaçlı seyahatlere hitap ediyor.
Daha Fazla Göster

Covid-19 Kapsamında Alınan Tedbirler

•Tesiste ortak kullanım alanları, Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen sosyal mesafe kurallarına uygundur. Lobi, restoran, toplantı salonları ve tüm misafir alanları bu kurallara göre yeniden düzenlenmiştir. •Restoranda tek kullanımlık ürünler ile servis hizmeti verilmekte olup, ürünler sterilize edildikten sonra misafirlerin kullanımına sunulmaktadır. •Toplantı salonlarında, masa - sandalye düzenleri belirtilen sosyal mesafe kuralları dikkate alınarak düzenlenmiştir. Salonlar ve tüm ekipmanlar düzenli olarak dezenfekte edilmektedir. •Odalar, genel misafir alanları, misafir lavaboları, tesis girişi ve lobi alanı düzenli olarak temizlenmekte ve rutin olarak dezenfekte işlemleri sağlanmaktadır.
Daha Fazla Göster

Genel Tanıtım

Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster

Yorumlar

8.5
Çok İyi
326 yorum
Yemek
7.6
Fiyat Performans
8.1
Oda
8.8
Genel Puan
8.5
Tavsiye
9.6
8.0 İyi
Temiz bir oteldi. Personellerle çok fazla bir iletişimim olmadığı için yorum yapamayacağım. Konumu da gayet iyiydi. Oda konforluydu.
8.0 İyi
Konum itibariyle işime yakın olduğu için tercih ediyorum. Hijyen seviyesi çoğu otele bakılarak ortalamanın üstündeydi. Güvenlik olarak iyi bir otel.
8.7 Çok İyi
Otelin konumu iyiydi. Odaların genişliği güzeldi. Genel olarak temiz bir oteldi.
9.3 Mükemmel
Personel ilgiliydi otel hizmet olarak kaliteliydi. Oda konforsuzdu yatak eskiydi. Oda temizdi.
8.7 Çok İyi
Oda büyüklüğü iyiydi. Temiz bir tesisti. Konforlu bir oteldi.
8.0 İyi
Hizmet kalitesi iyiydi. Personeller güler yüzlüydü. Konumu iyiydi.
10.0 Mükemmel
Otel fiyat performans olarak iyiydi. Temiz bir oteldi. Bu otele daha önceden de gitmiştim. Beğendiğim bir otel. Personel yaklaşımından da memnun kaldım.
8.0 İyi
Konumu güzeldi. Ulaşım kolaydı. 4 yıldız için idealdi. Temiz bir tesis. Personel yaklaşımı gayet iyiydi.
8.7 Çok İyi
Benim oturduğum konuma yakındı. Sakin güzel bir yerdeydi. Temiz bir oteldi.
10.0 Mükemmel
Konumu güzeldi. Personeller ilgiliydi. Temiz bir tesisti.
Yorumlar Otelpuan web sitesinden alınır. Daha fazla yorum görmek için Otelpuan.com
Otelpuan Kullanım Sözleşmesi için
tıklayınız.
Gösterilen yorumlar, Etstur veya Odamax üzerinden rezervasyon yapmış misafirlere aittir.