Fenerbahçe SK Serkan AcarResort & Sport Topuk Yaylası | Ucuzabilet.com

Fenerbahçe SK Serkan AcarResort & Sport Topuk Yaylası

Kaynaşlı / Kaynaşlı / Düzce  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Spa merkezi, Türk hamamı, sauna, masaj ve bakım uygulamaları bulunan tesis, tatilde spor yapmak isteyen misafirleri için fitness salonu imkanı sunuyor. Tesis, damak tadınıza uygun seçkin lezzetlerin servis edildiği göl manzaralı restoranı ve barının yanı sıra toplantı salonu ve organizasyon alanlarıyla iş amaçlı konaklamalar için de ideal bir seçenek oluşturuyor. Abant Gölü'ne 28 km uzaklıktaki tesis, Düzce şehir merkezine 33 km, Sabiha Gökçen Havaalanı'na ise 220 km uzaklıktadır. 10 Aralık - 21 Aralık tarihleri arasında kapalı yüzme havuzunda tadilat olacaktır **
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

Düzce’de yemyeşil çam ormanlarıyla çevrili huzurlu bir atmosferde, göletin kıyısında yer alan FenerbahçeSK SerkanAcar Resort&Sport Topuk Yaylası, huzurlu ortamı ve zengin SPA olanaklarıyla keyifli bir tatil adresi sunuyor. Şık dekorasyonu ve konforlu odalarıyla öne çıkan tesisin SPA merkezinde; Türk hamamı, sauna, masaj ve bakım uygulamaları bulunuyor. Tatilde de aktif yaşamdan ve spordan uzak kalmak istemeyenler içinse fitness salonu hizmet veriyor. Tesis, göl manzaralı restoranı ve barında her zevke uygun lezzetlerin servis ediliyor. Toplantı salonu ve organizasyon alanlarıyla iş amaçlı konaklamalar için de ideal bir seçenek sunan tesis, misafirlerinin tatilin her anından keyif almasını hedefliyor. Abant Gölü'ne 28 km uzaklıktaki tesis, Düzce şehir merkezine 33 km, Sabiha Gökçen Havaalanı'na ise 220 km uzaklıkta konumlanıyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster