Flora Pansiyon Çıralı | Ucuzabilet.com

Flora Pansiyon Çıralı

Çıralı Kemer / Çıralı / Antalya  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Mavi ve yeşilin birleştiği Çıralı’da göz alıcı manzaralara şahitlik edebileceğin bir noktada hizmet veren Çıralı Flora Pension, sahile yaklaşık 12 dakikalık bir yürüme mesafesinde şehrin gürültüsünden uzak, doğa ile baş başa huzur dolu bir tatil imkanı sunuyor. Otelin odalarında; çift kişilik yatak, klima, TV, banyo, Wi-Fi ve saç kurutma makinesi gibi olanaklar yer alıyor. Denize mesafesi 750 metredir
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Sakin ve huzurlu bir tatil atmosferi sunan Çıralı Flora Pension, sahile 12 dakikalık yürüyüş mesafesinde konumlanıyor. Tesis odalarında misafirlerin konforu için klima, TV, kablosuz internet erişimi gibi pek çok olanak mevcut.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster