Fora Apart Otel

Datça Merkez Datça / Muğla  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Plajlara, çarşıya ve limana yürüme mesafesindeki Fora Apart Otel, misafirlerine ücretsiz otopark olanağı da sunuyor. Otelde 24 saat resepsiyon hizmeti ve ücretsiz internet erişimi var. Üç katlı tesiste asansör bulunmuyor Fora Apart Otel, Datça'nın merkezinde, 365 gün hizmet vermektedir. Denize, plajlara, limana ve çarşıya yürüme mesafesindedir. 27 odasının 25'i apart oda, 2'si standart odadır.Apart odaların tasarımı açık mutfaklı oturma odası ve yatak odasından oluşmaktadır. Standart odalar ise mutfaksız konaklama alternatifleridir. Otelde ve odalarda internet ücretsizdir. Otelin arka girişinde ücretsiz otopark vardır..
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Datça merkezde denize ve Kumluk Plajı’na birkaç adım uzaklıkta yer alan Fora Apart Otel, mini mutfaklı apart daireleriyle hizmet veriyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Fora Apart Otel'de resepsiyon ile misafir iletişimi için sosyal mesafeli bir alan oluşturulmuştur. Otele maskesiz ve HES kodsuz giriş kabul edilmemektedir. Otelin ortak alanlarında maske takılması ve sosyal mesafeye uyulması mecburi tutulmaktadır. Temizlik uygulamaları, diğer tüm tedbirlerle birlikte, resmi makamların yönlendirmelerine göre yapılandırılmaktadır. Odalardaki klimaların bakımları tamamlanmıştır. Otel girişinde el dezenfektanı aparatı da yer almaktadır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster