Forum Suite Otel

Mersin Şehir Merkezi / Mersin / Mersin İli  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Mersin’in merkezinde konumlanan Forum Suite Otel, Forum Mersin Alışveriş Merkezi’nin yanı başında konforu ve şıklığı bir arada sunuyor. Modern dekore edilen odalarında; LCD TV, banyo, kablosuz internet ve merkezi ısıtma gibi olanakların sunulduğu tesis, iş, eğlence ve turizm odaklı konaklamalara hitap ediyor. Kıyı şeridine 300 m yürüme mesafesinde bulunan Forum Suite Otel’in, Akdeniz mutfağına özgü lezzetlerin başrolde olduğu restoranında şehir manzarasına karşı leziz anlar geçirebilirsin. Sabahları zengin açık büfe kahvaltı servisiyle güne başlayabileceğin tesiste hamam ve sauna olanakları sayesinde yorgunluğundan arınabilirsin.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

Güneyin en büyük alışveriş merkezi olan Forum Mersin'in yanı başında huzurlu ve konforlu bir konaklama alternatifi sunan Forum Suite Hotel; Mersin'in merkezinde, kıyı şeridine 300 metre yürüme mesafesinde hizmet veriyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster