Four Seasons Hotel İstanbul at the Bosphorus | Ucuzabilet.com

Four Seasons Hotel İstanbul at the Bosphorus

star star star star star
İstanbul Avrupa Yakası Beşiktaş / İstanbul / Istanbul  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Geleneksel hamamlarımızda rahatlayın, açık havuzumuzun kenarında uzanıp sakin bir öğleden sonra geçirin ve şehrin eşsiz sahil siluetinden yükselen minare ve kuleleri hayranlıkla izlerken, Anadolu lezzetlerinin tadını çıkarın. Bizimle konakladığınız süre boyunca size İstanbul'un gizli kalmış olan güzelliklerini göstereceğiz. ( Şuan için otelimizde büfe servisi yeni normal standartlarımızdan dolayı servis edilmiyor, masaya servis yapılmaktadır)
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

İstanbul Boğazı'nın adeta bir tabloyu andıran sahil şeridinde konumlanan, özenle restore edilmiş, 19. yüzyıldan kalma Osmanlı sarayımız; İstanbul'un antik mimarisini, sıcak Türk misafirperverliğini ve çağdaş konaklama imkânlarını bir araya getiriyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Tesiste uygulanan ve sağlık hizmetlerinde uzmanlığı temel alan, öncü teknolojilere ve araçlara erişimle desteklenen Lead With Care programı, çalışanları misafirlerle ve birbirleriyle ilgilenme konusunda eğiten ve güçlendiren prosedürleri düzenliyor. Four Seasons Uygulaması ve Four Seasons Chat ile misafirler, tesis çalışanları ile yüz yüze etkileşimi sınırlarken hizmet kalitesinin korunmasını sağlıyor. Uygulama; oda rezervasyonu yapma ve yönetme, valizlerin alınması, havaalanı transferleri, oda servisi, restoran ve spa rezervasyonları, ayrıca beklemeden check-in ve check-out ile çok daha fazla özellik içeriyor. Four Seasons Chat entegrasyonu ise 100'den fazla dilden anında çeviri kabiliyetiyle konaklama boyunca misafirlere temassız etkileşim kurma seçeneği sunuyor. Four Seasons uygulamasını ve Four Seasons Chat özelliği Google Play veya App Store’dan kolayca indirilebiliyor. Four Seasons Chat özelliği, WhatsApp, Facebook Messenger, WeChat, KakaoTalk, LINE, Apple Business Chat ve SMS gibi çeşitli platformlarca desteklenmektedir. Misafirlerden son 14 gün içinde covid-19 teşhisi aldıysa, son 14 gün içinde kesin bir COVID-19 olgusu ile teması olduysa veya son 14 gün içinde uluslararası bir yolculuktan döndüyse durumu tesise bildirmeleri rica ediliyor. Misafirlerinden kendinizi iyi hissetmemeleri, öksürük, ateş veya nefes alma zorluğu gibi belirtiler sergilemeleri durumunda lütfen resepsiyona bildirmeleri veya Four Seasons uygulamasındaki Four Seasons Chat ile tesis yetkililerine ulaşarak ve tıbbi yardım isteyip istemediğini bildirmeleri rica ediliyor. Otele özel araçlarla ulaşılması tavsiye ediliyor. Girişte ateş ölçümü yapılabileceğini ve bir soru formunun yanıtlanması rica ediliyor. Sağlık Bakanlığı’nın ve diğer yetkili kurumların yönlendirmeleri doğrultusunda çalışanların maske takacağı bildiriliyor, misafirlerin de maske takmasını önemle rica ediliyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster