Gala Selimiye Hotel

Selimiye Marmaris / Selimiye / Muğla  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 11:00

Neden Bu Otel?

Deniz manzaralı odaları, sonsuzluk havuzu, havuz içi kokteyl alanları, dinlendirici bahçesi ve geniş güneşlenme terası ile Gala Selimiye Butik Otel, Akdeniz’in en özel koylarından birinde yer alıyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

- Misafir girişi öncesinde odalar profesyonel ULV cihazı ile gümüş iyon dezenfeksiyonundan geçmektedir. - Giriş işlemleri esnasında temassız ateş ölçme uygulaması yapılmaktadır. - Girişte profesyonel ULV cihazı ile misafir valizleri dezenfekte edilmektedir. - Tüm masa ve şezlong düzeni sosyal mesafeye göre uyarlanmaktadır. - misafirler masalardan ayrıldığında, yüzeyler dezenfekte edilmektedir. - Tesis giriş-çıkışlarında ve tüm ortak alanlarda el dezenfeksiyon noktaları oluşturulmuştur. - Oda temizlikleri tek kullanımlık hijyen ürünleri ile sağlanmaktadır. - Servisler maske, siperlik ve eldivenler ile yapılmaktadır. - Tüm personel, Turizm Bakanlığı onaylı Hijyen Eğitim Sertifikası almıştır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster