Garden Kale Termal Hotel

star star star
Afyonkarahisar Şehir Merkezi / Sadıkbey / Afyon  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Garden Kale Termal Hotel, termal turizmin ülkemizdeki popüler adreslerinden biri olan Afyonkarahisar’da konumlanıyor. Termal suyla gelen tazelenme hissini konforlu hizmetleriyle buluşturan tesis, Afyon Otogarı’na 8 km mesafede yer alıyor. Konforlu odalarında misafirlerin ihtiyaç duyabileceği pek çok olanağın bulunduğu tesiste, çift olarak konaklayacak misafirlerin giriş işlemleri sırasında evlilik cüzdanı göstermeleri gerekiyor. Güneşin tadını çıkarabileceğin açık havuzun yanı sıra kapalı havuz da mevcut. Vücudunu ve ruhunu dinlendirebileceğin SPA olanakları ile tüm senenin yorgunluğunu atabilirsin. Tesiste leziz menülerle buluşabileceğin bir restoran da mevcut. BİRİNCİ BAKIM TARİHİ: 04-07/04/2022 TÜM TERMAL BÖLÜMLER BAKIMDA(KAPALI) YARI OLİMPİK YÜZME HAVUZU VE AQA PARK KULLANIMA AÇIKTIR. İKİNCİ BAKIM TARİHİ: 18-25/04/2022 TÜM TERMAL BÖLÜMLERİ AÇIK YARI OLİMPİK YÜZME HAVUZU VE AQA PARK KULLANIMA KAPALIDIR. NOT: RAMAZAN AYI BOYUNCA BAKIM DIŞINDA TÜM TERMAL BÖLÜMLER GECE SAAT:02:00’ A KADAR AÇIK OLACAKTIR.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Termal Oteli
  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

Termal suyun şifalı dokunuşlarını eşsiz bir hizmetle buluşturan Garden Kale Termal Hotel, konforlu ve şık odaları, açık ve kapalı havuzları, SPA olanakları ve leziz menüler sunan restoranı ile Afyon Otogarı’na 8 km mesafede konumlanıyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster