Gizemli Konak Ayvalık

Ayvalık / Ayvalık / Balıkesir  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Dinlenme salonu Aile odaları Sigara içilmeyen odalar Resepsiyon Hizmetleri 24 saat açık resepsiyon Hızlı check-in/check-out Faks/fotokopi Temizlik Hizmetleri Günlük temizlik hizmeti Ütü hizmeti Bisiklet kiralama Havaalanı servisi (ücretli) Transfer servisi (ücretli) Hastaneye kolay ulaşım (15 dakika) Klima Şömine
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Ayvalık’ın merkezinde konumlanan Gizemli Konak, sahile 80 m mesafede olup, taş ve otantik mimarisiyle hizmet veriyor. Tesis, havaalanına 38 km mesafede yer alıyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

• Odalar yeni misafir konaklamasından önce 12 saat boyunca havalandırılmaktadır. • Tekstil ürünleri 90 derecede yıkamaktadır. • Otel her gün dezenfekte edilmektedir. • Misafirlere ücretsiz maske temin edilmektedir. • Belirli noktalarda el dezenfektanı bulunmaktadır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster