GökNar Knidos Otel

Knidos Datça / Datça / Muğla  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Göknar Knidos Nature Otel, Knidos Antik Kentinin hemen yanı başındaki 200 dönüm özel çiftlik arazimizin içerisinde kendine ait koyları, aynı anda hem Ege hem de Akdenizi seyredebileceğiniz seyir terasları ile her adımda farklı manzaralar içeren tarih, doğa ve denizin buluştuğu sakin ve huzurlu bir otelidir. Şehrin ses, gürültü ve görüntü kirliliğinden tamamen uzak bir ortamda, bol oksijenli tertemiz bir havada denizin, doğanın ve tarihin içinde yaşarken kendinizi keşfetmeniz için eşsiz bir tatil fırsatıdır. Doğal bitki örtüsünün yanı sıra binlerce zeytin ve meyve ağaçlarımız, asmalarımız, çiftlik hayvanlarımız ve kendine ait koylarımız ile sadece 13 odamızla çevreye zarar vermeden tamamen entegre olmuş sürdürülebilir bir oteliz. Otelimizde sadece güneş enerjisi ve doğal su kaynakları kullanılmaktadır. Sürdürebilir otel konseptinde odalarımızda klima ve minibar mevcut değildir. Bölgemizde sıcaklık Datça merkezden ortalama 5 derece düşüktür ve doğal esintiler ortamı sürekli serinletmektedir. Burada geçirdiğiniz her an karbon ayak izinizi azaltabilecek, kendinize ve doğaya faydalı olabileceksiniz. Otelimizin bulunduğu mevkide uçsuz bucaksız gezilecek ve görülecek yerler: 1- Ortaca Mevkiindeki Knidos Aslanı Kaidesi 2- Aslan Burnu Ucundaki Knidos Aslanı Kaidesi 3- Ortaca Mağarası 4- Gelin Kayası 5- Antik Taşocağı
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Otelimiz 200 dönüm özel çiftlik arazisi içerisinde, zeytin ve meyve ağacıile çevrelenmiş, kendine ait koyları ve 13 odasıyla şehirden uzaklaşıp sessiz, huzurlu bir ortamda doğa ile iç içe tatil yapmak isteyenleri büyüleyen bir çiftlik otelidir.
Daha Fazla Göster

Yiyecek & İçecek Hizmetleri

Otelimiz oda kahvaltı olarak hizmet vermektedir. Kahvaltı saatlerimiz 8:30 - 10:30 arasındadır. Alacart restoranımız her gün saat 09:00 - 22:30'a arası Ege ve Akdeniz ve dünya mutfağından seçenekler servis edilmektedir. Gün içinde havuz başına yiyecek, içecek servisimiz vardır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster