Golaz Suite Hotel

Ankara Merkez Çankaya / Ankara / Ankara  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Çankaya’nın Sıhhiye Mahallesi’nde yer alan tesis, Kızılay Meydan’ına devlet dairelerine ve resmi kurumlara yürüme mesafesinde yer alıyor. Birbirinden konforlu odalarında misafirlerini ağırlayan tesis, terasında yer alan şehir manzaralı restoranı ile öne çıkıyor. Tesisin odalarında; hotspot Wi-Fi, klima, TV, emanet kasa, buzdolabı çamaşır ve bulaşık makinesi yer alıyor. Ayrıca otopark ve transfer hizmeti de tesisin sunduğu ayrıcalıklardan bazıları. Ankara seyahatleri için merkezi konumu ile öne çıkan tesis, hem iş hem tatil amaçlı konaklamalar için ideal bir seçenek sunuyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Çankaya’da hem iş seyahatleri hem de turistik geziler için ideal bir konaklama alternatifi sunan Golaz Suite Hotel, Kızılay meydanına yakın mesafede hizmet veriyor. Merkezi konumuyla dikkat çeken otelde, havalimanına ücretsiz transfer bulunuyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster