Gösterişli Otel | Ucuzabilet.com

Gösterişli Otel

Düzce Şehir Merkezi / Düzce / Düzce  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Düzce’de merkezi bir konumda yer alan Gösterişli Otel, misafirlerine hem iş seyahatleri hem de turistik geziler için alternatif bir konaklama imkanı sunuyor. 40 odası bulunan otelin tüm odalarında; TV, kasa, duş, minibar, telefon, banyo, saç kurutma makinesi, uydu yayını ve Wi-Fi gibi olanaklar yer alıyor. Otelin restoranında yerle lezzetlerle hazırlanan leziz bir kahvaltıyla güne başlama fırsatı bulabilirsin. Otel, otogara 2 km, Kocaeli Cengiz Topel Havaalanı’na 103 km uzaklıkta konumlanıyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

Düzce şehir merkezine yürüme mesafesinde yer alan Gösterişli Otel, hem iş hem de turizm odaklı konaklamalar için konforlu ve keyifli bir alternatif sunuyor. Tesiste çift konaklamalarda Evlilik cüzdanı şartı aranmaktadır.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Tesiste Covid-19 kapsamında alınan tedbirler aşağıdaki gibidir: PERSONEL TEMİZLİĞİ • Tesisin tüm personeline gerekli ekipmanlar (el dezenfektanları, cerrahi maske, eldiven ve dezenfektanlı temizlik malzemesi, tulum, koruyucu gözlük ve gerekli personelce kullanılmak üzere UVL cihazı) verilmiş olup, nasıl kullanmaları gerektiği eğitimi verilmiştir. ODA TEMİZLİĞİ • Kat hizmetleri personeli her odada eldiven ve maske değişimi yapmakta olup, hastane hijyen şartlarında temizlenen odaların havası UVL cihazı ile günde 1 kez dezenfekte edilmektedir. Ayrıca odalar check-out işleminden sonra dinlendirilmiş olarak satışa sunulmaktadır. • Oda temizlikleri sırasında kapı kolları, pencere kolları, prizler, oda ve duş telefonları, kumandalar, musluklar dezenfektanlı malzemeler ile tekrar silinmektedir.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster