Grand Atakum Hotel

star star star star
Samsun Şehir Merkezi / Atakum / Samsun  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Samsun’un gözde turistik beldesi Atakum’da misafirlerini ağırlayan Grand Atakum Hotel, hem iş seyahatleri hem de turistik geziler için keyifli bir konaklama alternatifi oluşturuyor. Otelin kalite ve konforu bir arada sunan odalarında; LCD TV, uydu yayını, klima, gardırop, su ısıtıcısı ve çalışma masası gibi olanaklar yer alıyor. Otelin restoranında Türk ve dünya mutfaklarından enfes lezzetlerin tadına bakma fırsatı bulabilirsin. Otel, Samsun Otogarı’na 13 km mesafede konumlanıyor. Yarım Pansiyon Hizmetimiz set menü şeklinde günün menüsü olarak verilmektedir.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 12:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel
  • Şehir Oteli

Neden Bu Otel?

Samsun Atakum’da, denize yürüme mesafesinde yer alan Grand Atakum Hotel, misafirlerini şık ve konforlu odalarında ağırlıyor. Grand Atakum Hotel, iş ve seyahat amaçlı konaklamalar için ideal bir seçenek sunuyor. Tesiste kahvaltı servisi bulunuyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

• Tesiste Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulu tarafından yayımlanan tüm korunma tedbirlerine uyulmaktadır. • Tesiste sosyal mesafeye ilişkin gerekli önlemler alınmakta ve gerekli işaretlemeler yapılmaktadır. • Kullanım alanlarına plana uygun kapasiteden fazla misafir kabul edilmemektedir. • Tüm personele Covid-19 eğitimi verilmiştir. • Periyodik açık ve kapalı alan dezenfektasyonu yapılmaktadır. • Tesiste bağışıklık sistemini destekleyici gıda ve içecekler bulunmaktadır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster