Grand Harşena Otel | Ucuzabilet.com

Grand Harşena Otel

Amasya Şehir Merkezi / Amasya / Amasya  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Yeşilırmak kenarında tarihi sur duvarı üzerine inşa edilmiş otantik Yalıboyu Evleri’nin güzel örneklerinden biri olan Grand Harşena Otel, modern dekore edilmiş odalarıyla hizmet veriyor. Her odasında; LCD TV, uydu yayını, klima, kablosuz internet ve banyo olanaklarının bulunduğu tesiste ayrıca; restoran, otopark, kafe, kuru temizleme de mevcut. Grand Harşena Otel; Amasya Otogarı'na 2 km, Amasya Merzifon Havalimanı'na ise 41 km mesafede bulunuyor. ÇİFT OLARAK KONAKLAMA YAPACAK KİŞİLERİN EVLİ OLMALARI ŞARTTIR.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Yeşilırmak Nehri kıyısında yer alan ve misafirlerine muhteşem bir atmosfer sunan Grand Harşena Otel, tarihi sur duvarı üzerine inşa edilmiş konumu ve otantik Yalıboyu Evleri'ni yansıtan mimarisiyle dikkat çekiyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster