Green Beyza Suites

Lara-Kundu Antalya Merkez / Antalya / Antalya  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Türkiye'nin turizm cenneti Antalya’nın Lara mevkiinde yer alan Green Beyza Suites, falezler üzerindeki konumu ve denize 50 metre mesafede oluşu ile beğeniliyor. Şehirle iç içe olma imkanı sunan tesis, konforlu bir konaklama deneyimi vadediyor. Misafirler tesisten Falez Parkı’na kısa bir yürüyüş ile ulaşabilir ve Aşağı Düden Şelalesi'ni görüp manzaranın tadını çıkarabilir. Dileyenler çevrede yer alan kafelerde ve restoranlarda, deniz manzarası eşliğinde vakit geçirebilir. Akşam yemekleri için de tesis çevresinde bulunan seçkin et ve balık restoranları tercih edilebilir. Tesiste konaklayan misafirler; Kaleiçi, Antalya Müzesi, Üçkapılar, Düden Şelalesi gibi Antalya’nın tarihi ve turistik yerlerini keşfe çıkabilir. Dileyenlerse çevredeki alışveriş merkezlerinde zaman geçirebilir. Eğlenmeyi sevenler, tesisten canlı müzik ve konser etkinliklerinin yapıldığı alanlara kolaylıkla ulaşabilir. Tesis, Antalya Havaalanı’na 10 km ve Antalya Otogarı’na 16 km mesafede konumlanıyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Ev konforundaki odaları ile Antalya’nın popüler tatil merkezi Lara’da hizmet veren tesis, açık havuzu, seçkin lezzetler sunan restoranı ve güler yüzlü hizmetiyle Antalya Havalimanı’na 10 km mesafede konumlanıyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster