Griffon Boutique Hotel

Foça / Yenifoça / İzmir  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Yeni Foça merkezine yakın konumu ile dikkat çeken Griffon Boutique Hotel, sunduğu konfor ve olanaklarla misafirlerine unutulmaz bir tatil deneyimi yaşatıyor. 17 odası bulunan otelin odalarında; kasa, minibar, kablosuz internet erişimi, telefon, TV, duş, uyandırma servisi, uydu yayını ve saç kurutma makinesi gibi olanaklar yer alıyor. Otelde ayrıca; ücretsiz kablosuz internet erişimi, açık ve kapalı restoran, resepsiyon hizmeti ve ücretsiz otopark hizmeti de mevcut. Otel, Adnan Menderes Havalimanı'na 88 km, İzmir Otogarı’na 65 km ve Yeni Foça merkezine ise 19 km uzaklıkta konumlanıyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Yeşil Yıldız

Neden Bu Otel?

Misafirlerini tarihi bir binada ağırlayan Griffon Boutique Hotel, İzmir’in Yeni Foça mevkiinde hizmet veriyor. Sunduğu konfor ve olanaklar ile öne çıkan tesis, hem turizm hem iş odaklı seyahat eden misafirlere hitap ediyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster