Gülnar Sultan Taş Konak | Ucuzabilet.com

Gülnar Sultan Taş Konak

Dikili / Dikili / İzmir  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Eski bir Rum evi dizaynı ile yapılan tesis, şık dokunuşlar ile daha şirin hale getirilmiştir. Ferah odaları, taş duvarları sayesinde misafirlerine unutulmaz anlar yaşatıyor. Konağın yemyeşil çimenlerini çevreleyen renk renk çiçeklerin süslediği sade bir bahçesinde,Midilli, Ayvalık, Kuzey Ege hakim bir konumda Günbatımına şahit olabilirsiniz. Tesis 0-16 yaş arası çocuk misafir kabul etmiyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 13:00 Çıkış saati 11:00

Neden Bu Otel?

Ege Denizi ve Midilli Adası’na komşu olan Bademli Köyü’nün hemen sırtında yer alan Gülnar Sultan Taş Konak, yöresine ve doğaya saygılı bu benzersiz yerde muhteşem manzarası ve temiz havasıyla misafirlerine huzur dolu bir tatil deneyimi yaşatıyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Otel, 5 odalı ve 10 kişilik olmasıyla beraber merkezden uzak bir konumda bulunduğu için izole bir bölgede yer almaktadır. Misafirlerin her giriş ve çıkışından sonra odalar dezenfekte edilmekte ve 2 saat havalandırmaktadır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster