Gümüş Palace Hotel | Ucuzabilet.com

Gümüş Palace Hotel

star star star
İstanbul Avrupa Yakası Gaziosmanpaşa / İstanbul / Istanbul  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Gaziosmanpaşa’da yer alan Gümüş Palas Hotel, İstanbul’un önemli tarihi ve turistik noktalarına kolayca ulaşabilen konumuyla öne çıkıyor.Tesis, ferah odaları ve kahvaltı servisiyle iş ya da tatil odaklı konaklamalar için ideal bir seçenek sunuyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

-Tesiste, Covid-19 Tedbirleri kapsamında Güvenli Turizm Sertifikası ile birlikte ISOQAR belgesi mevcut olup, buna bağlı olarak her ay gerekli denetimler yapılır. -Odalar ve diğer kapalı alanlardaki camlar günlük rutin temizlik esnasında açık tutulur ve temizlik sonrası en az 1 saat havalandırılır. -Oda temizliğini yapacak personeller, ellerini yıkadıktan sonra eldiven takarak çalışır. Her oda temizliğinden sonra eldivenler atılarak bir sonraki oda temizliğinden önce yeni eldiven kullanılır. -Çarşaf, havlu nevresim vb. gibi tekstil ürünleri 60-90 derecede deterjan ile günlük olarak yıkanır ve değiştirilir. -Tüm otel çalışanları, başta hijyenin sağlanması adına tüm tedbirlere karşı gerekli eğitimleri almıştır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster