Historical Göreme House

Göreme Kapadokya / Göreme / Nevşehir  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Büyülü coğrafyası ile herkesi kendine hayran bırakan Kapadokya’nın en çok ziyaret edilen yerlerinden Göreme’de hizmet veren Historical Göreme House, otantik atmosferinde şık bir konaklama deneyimi vadediyor. Tesiste, yöresel lezzetlerle hazırlanan lezzetli bir açık büfe kahvaltı ile güne başlayabilirsin. Ayrıca tesisin terasında ve bahçesinde keyifli zamanlar geçirebilirsin. Kapadokya’nın muhteşem güzelliklerini keşfetmek için bisiklet turuna katılabilir veya balona binerek manzarayı seyredebilirsin.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 11:00

Neden Bu Otel?

Kapadokya taşları ile inşa edilen Historical Göreme House, eski Osmanlı mimarisinin izlerini taşıyor. Tesis, süslü ve otantik bir yapıda konforlu bir konaklama deneyimi yaşamak isteyen misafirler için oldukça iyi bir seçenek oluşturuyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster