Homelike Residance

İstanbul Avrupa Yakası Şişli / İstanbul / Istanbul  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Homelike Residence dairesi, misafirlerine özel sigara içme alanı, asansör, emanet bagaj hizmeti sunmaktadır. Tesiste araç hizmeti, mihmandar servisi, ütü hizmeti ve döviz bürosu, özel bir kasa vardır. Süleymaniye Camii, daireden 4.2 km uzaklıkta bulunur, Topkapı Sarayı ise 4.2 km uzaklıktadır. Cami, saray, müzeler, yakın çevrede bulunur. Konuklar, dairenin çevresinde bulunan Bi Bucuk, Adana Ocakbaşı restoranında yemeğin tadını çıkarabilirler.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 15:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Şık atmosferi ve konforlu odaları ile beğenilen Homelike Residence, İstanbul’un en merkezi noktalarından Şişli’de hizmet veriyor. İş, turizm ve eğlence odaklı konaklamalara hitap eden tesis, Osmanbey metrosuna yürüme mesafesinde bulunuyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster