Hotel Broken Column | Ucuzabilet.com

Hotel Broken Column

star star star
Sultanahmet Fatih / İstanbul / Istanbul  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

İstanbul’un Avrupa Yakası’ndaki tarihi merkezlerinden Sultanahmet’te yer alan Hotel Broken Column, Tarihi Yarımada’da gezilecek yerlere yakın konumu ile misafirlerine avantaj sağlıyor. Yerli ve yabancı turistiler için güzel bir konaklama deneyimi sunan tesisin teras restoranından İstanbul’un muhteşem manzarası izlenebiliyor. Modern şekilde dekore edilmiş odalarında misafirlerini ağırlayan Hotel Broken Column, ev konforunda konaklama deneyimi vadediyor. Tesiste sunulan hizmetler arasında kuru temizleme, çamaşırhane ve ütü servisi gibi olanaklar yer alıyor. Tesiste konaklayan misafirler güne leziz bir kahvaltı ile başlayabiliyor. Tesisin terasında lezzetli yemekler ve İstanbul manzarası eşliğinde zaman geçirmek mümkün. Tesisin açık büfesinde çocuk dostu büfe ve helal büfe var. Sultanahmet Meydanı, Sultan Ahmet Camii, Türk ve İslam Eserleri Müzesi, Ayasofya Müzesi gibi İstanbul’da gezilecek yerlere yakın konumda yer alan Hotel Broken Column, misafirlerine araç kiralama ve tur danışma gibi hizmetler de sunuyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Dört bir yanı tarihi yapılarla çevrili turistlerin ilgi odağı olan Sultanahmet'de bulunan Hotel Broken Column, konumu itibariyle misafirlerine avantajlı bir konaklamanın kapılarını aralıyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster