Hotel Dalyance

Dalyan Köyceğiz / Dalyan / Muğla  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Misafirlerine her sabah zengin çeşitlilikte bir kahvaltı servisi sunan tesis, otopark, kablosuz internet erişimi, havalimanı transferi, kuru temizleme ve 24 saat açık resepsiyon gibi ayrıcalıklarıyla öne çıkıyor. Dalyan’da Likya mezarları, antik Roma kenti Kaunos kalıntıları ve carretta carretta kaplumbağalarının için yuvalama yeri olan İztuzu Plajı’na yakın konumdaki tesis, Sultaniye kaplıcaları ve çamur banyolarına da kolayca ulaşılabilen bir noktada yer alıyor. Tesis, Dalaman Havalimanı’na 27 km uzaklıkta hizmet veriyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Ege’nin eşsiz doğası ve ferah havasıyla ünlü beldesi Dalyan’da yemyeşil bir bahçe içinde birbirinden şık odalarıyla hizmet veren Hotel Dalyance, hem iskeleye hem de merkeze yakın konumuyla öne çıkıyor. Tesisin bahçesindeki açık yüzme havuzu, plaja alternatif oluşturuyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster