Hotel Erol

Cunda Ayvalık / Mithatpaşa / Balıkesir  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Hotel Erol Balıkesir, Ayvalık bölgesinde bulunmaktadır. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Açık yüzme havuzunda eğlenerek serinleme imkanı bulabileceksiniz. Keyifli vakit geçirmeniz için tesiste bar bulunmaktadır.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Balıkesir’in gözde tatil beldesi Cunda Adası’nda denize sıfır konumda hizmet veren Hotel Erol, kendine ait özel plajı, restoranı, yüzme havuzu ve ücretsiz sahil locaları ile unutulmaz bir tatil deneyimi yaşatıyor. Misafirlerine ev sıcaklığında keyifli bir tatil imkanı sunan otel, misafirlerinin ihtiyaç duyacağı tüm hizmetleri bünyesinde barındırıyor. Tesis denize sıfır mesafede yer alıyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Otele ilk girişte maske ve eldivenli personeller, misafirleri karşılayarak misafirlerin vücut ısısını temassız cihazlar ile ölçümleyerek kayıt altına alacaktır. Tesiste ortak alanlarda yer alan tüm masa ve oturma grupları, şezlonglar ve localar arası uzaklıkları mecbur tutulan mesafelerden daha da fazlasına dikkat ederek düzenlendi.Açık büfe kahvaltı uygulaması devam etmekle birlikte ürünlerin yer aldığı alan pleksi siperlikler ile koruma altına alınmış olup arzu ettiğiniz tüm ürünler yetkili personel tarafından sizler için tabaklarınıza konacaktır. Tüm çatal bıçaklar yıkama sonrasında tek kullanımlık kağıt ambalajlara yerleştirilip misafirlere teslim edilecektir. Misafirler giriş yapmadan önce odalarındaki tüm temas yüzeyleri sterilize edilmiş olup ayrıca ULV cihazı ile soğuk sisleme yöntemi kullanılarak Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla dezenfekte edilmiştir. Tüm bu işlemler sonrasında odanın kapısı ilk olarak misafir tarafından açılacaktır. Tesiste her katta el dezenfektan üniteleri yer almaktadır ve misafirlerden sıklıkla bu üniteleri kullanmaları rica edilmektedir. Talep edilmesi durumunda tek kullanımlık eldiven ve maskeler de ücretsiz olarak sağlanacaktır. Tüm şezlong ve loca alanlarıyla minderleri, her akşam yine aynı ULV cihazıyla sterilize edilmektedir. Misafirlerin bu alanları kendi özel havluları ile kullanmaları rica edilmektedir. Oda bakımları her gün yapılmaktadır, çarşaf havlu değişimleri ise üç günde bir yapılacaktır. Ancak talep edilmesi halinde daha erken sürede de çarşaf ve havlu değişimi yapılacaktır. Oda tekstilleri 60 derecede ve Sağlık Bakanlığı onaylı profesyonel kullanıma yönelik deterjanlarla yıkanmaktadır. Havuz temizliği ise her zaman olduğu şekilde sertifikalı profesyonel görevli tarafından, Hıfzıssıhha ve İlçe Sağlık Müdürlüğü’nün havuz yönetmeliğinde belirtilen değerler arasında kalacak şekilde sürdürülmekte ve görevli kamu denetçileri tarafından düzenli olarak numune alım ve analizleri yapılmaktadır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster