Hotel Ferro | Ucuzabilet.com

Hotel Ferro

star star star
Bursa Merkez - Osmangazi / Bursa / Bursa  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Hotel Ferro Bursa Osmangazi bölgesinde bulunmaktadır. Otel havaalanına Yenişehir 45 km,Sabiha Gökçen 119 km, Uludağ'a 30 km, Mudanya'ya 27 km, Gemlik'e 27 km uzaklıktadır. Tesis oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

İş ve turizm amaçlı seyahatler için ideal bir konumda bulunan Hotel Ferro, merkezi bir noktada yer alıyor. Tesis, Bursa Otobüs Terminali’ne 8 km mesafede konumlanıyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Tüm misafir odaları ve ortak kullanım alanları personel alanları da dahil olmak üzere biyosidal ürün ruhsatlı ve halk sağlığı genel müdürlüğünün vermiş olduğu yetkili belgeye sahip ilaçlama firması tarafından dezenfekte edilmiştir. Giriş anında misafirlerimizin ateşi ölçülür ve bulaşı hikayesi olup olmadığı sorularak kendileri tarafından imza altına alınır ve bunlar kayıt altına alınıp en az bir ay süreyle muhafaza edilmektedir. Salgın hızı azalıncaya kadar daha fazla yayılmasının önüne geçmek adına sadece konaklama (kahvaltısız) olarak hizmet verilecektir. Talep eden misafirler için kahvaltı tabağı veya sandviç (lunch box) tamamen kapalı olacak şekilde hizmet sunularak ayrıca fiyatlandırılacaktır. Oda ve genel alanların ısıtma/soğutma ekipmanlarının filtre temizliği yapılmış olup düzenli kontrolleri sağlanmaktadır. Misafir odaları misafir çıkışından sonra bir gün boş tutulup iyice havalandırıldıktan sonra tekrar temizlenip misafir kullanıma açılmaktadır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster