Gold Majesty Hotel

star star star star
Nilüfer / Bursa / Bursa  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Ulaşım açısından avantajlı bir konumda yer alan Gold Majesty Hotel, Bursa’nın gezilecek yerlerine ve alışveriş merkezlerine yakın oluşu ile misafirlerin dikkatini çekiyor. Tesis, hem iş hem de turizm amacı ile seyahat eden misafirler için konforlu bir konaklama deneyimi vadediyor. Oda Kahvaltı konsepti ile hizmet veren Gold Majesty Hotel’de 110 oda yer alıyor. Odalarda misafirlerin ihtiyaç duyabileceği olanaklar mevcut. Misafirler tesisin restoranında açık büfe kahvaltı ile güne başlayabilir. Tesiste hizmet veren a la carte restoranda Türk ve dünya mutfaklarından lezzetler de sunuluyor. Gold Majesty Hotel’in kendine ait otoparkı bulunuyor. İş odaklı seyahat eden misafirler için bir iş merkezi de tesiste hizmet veriyor. Tesiste ayrıca çamaşırhane ve kuru temizleme gibi olanaklar da mevcut. Bursa’nın merkezine 12 km uzaklıkta bulunan tesis, Bursa Otogarı’na 14 km mesafede yer alıyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Bursa’nın gözde beldelerinden Nilüfer’de yer alan Gold Majesty Hotel, modern tesis olanakları ve konforlu oda seçenekleri ile misafirlerine keyifli bir tatil imkanı sunuyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster