Hotel Golden Way | Ucuzabilet.com

Hotel Golden Way

star star star star
İstanbul Avrupa Yakası Esenler / İstanbul / Istanbul  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Kaliteli hizmet anlayışı ve güler yüzlü personelleri ile misafirler tarafından beğenilen Hotel Golden Way, İstanbul’un Avrupa Yakası’ndaki önemli noktalardan Esenler’de yer alıyor. Şehrin iş ve ticaret merkezlerine kolay ulaşım sağlanabilecek konumu ile misafirlerine avantaj sağlayan tesis, şık ve konforlu bir ortam sunuyor. Özellikler iş odaklı konaklamalara hitap eden Hotel Golden Way, modern şekilde dekore edilmiş ferah odalarında rahat bir ortam vadediyor. Tesis 180 oda ile hizmet veriyor. Tesisin odalarında misafirlerin ihtiyaçlarına yönelik olanaklar yer alıyor. Tesiste şehrin manzarasını izleme olanağı sunan şık bir teras restoran hizmet veriyor. Restoranda birbirinden güzel lezzetler servis ediliyor. Hotel Golden Way’de konaklayan misafirler tesisin spor salonunda vakit geçirebiliyor. Dileyen misafirler hamam ve sauna gibi olanaklarından da faydalanabiliyor. Ayrıca tesiste donanımlı toplantı ve balo salonları yer alıyor. Tesis Esenler Otogarı’na 6 km uzaklıkta bulunuyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

İstanbul’da, Esenler Otogarı’na 6 km mesafede yer alan Hotel Goldwn Way, özellikle iş odaklı seyahat eden misafirler için konforlu bir konaklama alternatifi sunuyor. Tesisin şehir manzarasına hakim teras restoranında keyifli vakit geçirebilirsin.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster