Kum Hotel | Ucuzabilet.com

Kum Hotel

star star star
Eceabat / Eceabat / Çanakkale  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Çanakkale’nin Eceabat - Kabatepe’de yer alan Kum Hotel, Saros Körfezi’nin muhteşem atmosferinde hizmet veriyor. Mavi ve yeşilin buluştuğu, huzurlu bir tatil ortamı sunan tesis, şehir hayatının yoruculuğundan uzaklaşıp kafa dinlemek isteyenlere hitap ediyor. Tesisin tüm odalarında; TV, uydu yayını, minibar, klima gibi olanaklar bulunuyor. Odaların bazıları dağ ve deniz manzarasına açılıyor. Her yaştan misafire hitap eden tesiste; yetişkinler ve çocuklar için açık havuz mevcut. Sabahları misafirlerine açık büfe kahvaltı servi eden tesiste, Türk ve dünya mutfaklarından lezzetler sunan bir restoran yer alıyor. Çanakkale Havalimanı tesise yaklaşık 15 km uzaklıkta konumlanıyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Saros Körfezi’nde kendisine ait plajı, geniş açık havuzu, göz alabildiğine uzanan yemyeşil bahçesi ve sade ama kullanışlı odalarıyla misafirlerini ağırlayan Kum Hotel, aile boyu eğlenceli bir tatil geçirmek isteyenlere huzurlu bir ortam sunuyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster