Rumana Hotel

Anamur / Anamur / Mersin İli  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Mersin’in gözde kıyılarından Anamur’da hizmet veren Rumana Hotel, modern odaları ve güler yüzlü hizmeti ile Mersin tatillerinde keyif katıyor. Tesis sahile 600 m uzaklıkta konumlanıyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Tesiste Covid-19’a İlişkin Alınan Önlemler ve Uygulamalar • Tesis girişinde misafir ve çalışanların ateşleri, ateş ölçer ile kontrol edilmektedir. • Tesis girişinde tüm misafirlerin bagajları dezenfekte edilmektedir. • Resepsiyon karşılama ve kayıt esnasında güvenli sosyal mesafe korunmaktadır. • Tesis çalışanları, alanlarına göre maske, eldiven, galoş ve bone kullanmaktadır. • Tesisin belirli bölgelerine el dezenfektanı konulmuştur. • Kahvaltı kişiye özel hazırlanmakta ve tesis görevlisi tarafından servis edilmektedir. • Tüm alanlar, kullanımdan sonra dezenfekte edilmektedir. • Restoranda ve ortak alanlarda sosyal mesafe kuralına uygun olarak ayarlama yapılmıştır. • Tesisin odaları günlük olarak dezenfekte edilmekte ve en az 1 saat havalandırılmaktadır. • Ortak tuvaletler her kullanımdan sonra dezenfekte edilmektedir. • Sıcak içecek servisi tesis görevlileri tarafından yapılmaktadır. • Ortak alanlarda kullanılan malzemeler, kullanımdan sonra dezenfekte edilmektedir.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster