Hotel Twenty Kaleiçi

Kaleiçi Antalya Merkez / Antalya / Antalya  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Antalya'nın tarihi ve hareketli bölgesi Kaleiçi'nde hizmet veren Hotel Twenty Kaleiçi, gün içerisinde rafting, yat turu, Demre-Myra-Kekova turu, cip safari turu, Pamukkale turu, Parge-Aspendos-Side turu gibi aktiviteler ile misafirlerine keyif dolu bir tatil deneyimi yaşamaları için imkan sağlıyor. 24 odası bulunan otelin odalarında; TV, uydu yayını ve kablosuz internet erişimi gibi olanaklar yer alıyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Antalya’nın tarihi ve renkli bölgesi Kaleiçi’nde bulunan Hotel Twenty Kaleiçi, Konyaaltı Plajı’na 5 km, Antalya Otogarı’na ise 6 km mesafede hizmet veriyor. Tesis gün içinde bölgeyi tanıyabileceğiniz keşif turları ve çeşitli aktiviteler sunuyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

• Tesiste açık ve kapalı alan dezenfaktasyonu yapılmaktadır. • Tüm tekstil ürünleri 80 derecede yıkanmaktadır. • Kahvaltı, açık büfe servisi yerine tabak servisi şeklinde yapılmaktadır. • Kahvaltı masalarının arasında en az 2 metre boşluk bırakılmıştır. • Misafirler odadan çıktıktan sonra odalar dezenfekte edilmekte ve en az 3 saat havalandırılmaktadır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster