Dalgıçlar Otel | Ucuzabilet.com

Dalgıçlar Otel

star star star star
Çorum Şehir Merkezi / Çorum / Çorum  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Sade ve şık bir atmosferde misafirlerinin huzurlu bir konaklama deneyimi geçirmesini sağlayan Dalgıçlar Otel, toplantı salonuyla iş odaklı konaklamalar için uygun bir seçenek sunuyor. Tesisin restoranında Türk ve dünya mutfaklarından özgün lezzetler servis ediliyor. Tesisin sade ve konforlu odalarında oturma grubu, TV yayını, geniş banyo, günlük ihtiyacınızı karşılayabilecek yiyecek ve içeceklerin bulunduğu mini buzdolabı yer alıyor. Tesis Merzifon Havalimanı’na 40 dakikalık mesafede yer alıyor. Çift konaklamalarında evlilik şartı aranmaktadır.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel
  • Şehir Oteli

Neden Bu Otel?

Çorum şehir merkezinde iş ve tatil odaklı konaklamalar için konforlu bir seçenek sunan Dalgıçlar Otel, şehrin tarihi ve turistik merkezlerine kolayca ulaşılabilen konumda yer alıyor. Tesiste çift konaklamalarında evlilik şartı aranıyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster