İbrahim Bey Hotel | Ucuzabilet.com

İbrahim Bey Hotel

Çalış Mevkii Fethiye / Fethiye Merkezi / Muğla  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

İbrahim Bey Hotel, muhteşem doğası ile dikkat çeken Fethiye’de yer alıyor. Denize yakın konumu ile misafirlerine avantaj sağlayan tesiste konaklayan misafirler,sadece bir yoldan karşıya geçerek burada yer alan halk plajından denize girebiliyor. Fethiye’nin popüler noktalarından Çalış Plajı mevkiinde hizmet veren tesis, misafirlerine deniz ve güneş ile iç içe olabilecekleri huzurlu bir tatil atmosferi vadediyor. Sade şekilde dekore edilmiş odalarında misafirlerini ağırlayan İbrahim Bey Hotel, konforlu bir konaklama deneyimi sunuyor. Tesis, 23 oda ile hizmet veriyor. Tesiste konaklayan misafirler sadece denizde değil tesisin açık alanında yer alan havuzda da yüzebilir. Tesiste ayrıca çocuk havuzu, su kaydıraklı havuz da yer alıyor. Tesiste deniz manzaralı bir restoran hizmet veriyor. Restorandan birbirinden güzel lezzetler servis ediliyor. İbrahim Bey Hotel’in kendine ait otopark alanı bulunuyor. Tesiste çocuk oyun alanı var. Araç kiralama servisi ve havalimanı servisi de tesisin sunduğu olanaklar arasında yer alıyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Akdeniz ve Ege’nin birleştiği Fethiye’de bulunan ve Çalış Plajı’nın kıyısında hizmet veren İbrahim Bey Hotel, havuzlu bahçesi ve konforlu odaları ile misafirlerini ağırlıyor. Tesis, deniz manzaralı restoranında misafirlerine keyifli anlar yaşatıyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster