İliada Hotel Kazdağı | Ucuzabilet.com

İliada Hotel Kazdağı

Yenice /  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 11:00

Neden Bu Otel?

Kazdağı'nda, orman içinde yer alan tek tesis olan İliada Hotel Kazdağı; misafirlerine doğa ile iç içe, sakin, huzurlu, dingin ve bol oksijenli benzersiz bir tatil deneyimi yaşatıyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

‐ Ortak alanlarda güvenli sosyal mesafe düzenlemesi ‐ Geçici karantina alanı/odası ayarlanması ‐ Salgın hastalık sürecini yönetecek bir yönetici görevlendirilmesi ‐ Sosyal mesafeyi belirten düzenlemeler yapılması ‐ Misafirlere alınan tedbirler ile ilgili broşür hazırlanması ‐ Genel alanlarda dezenfektan bulundurulması ‐ Mutfak ve yeme-içme alanlarının sıklıkla dezenfektasyona tabi tutulması ‐ Mutfak araç gereçlerinin dezenfekte edilmesi ve kontrolü ‐ Mutfak personelinin koruyucu ekipman kullanımı ‐ Ortak alanlardaki çay-kahve gibi araçların kaldırılması veya görevli tarafından servis edilmesi ‐ Periyodik açık ve kapalı alan dezenfeksiyonu ‐ Tekstil ürünleri 90 derece sıcaklıkta yıkanması ‐ Sağlık Bakanlığından onaylı temizlik ürünleri kullanımı ‐ Havuzlarda düzenli klor düzeyi kontrolü ‐ Ortak alanlarda dezenfektan bulundurulması ‐ Misafire maske temin edilmesi ‐ Oda temizliği formlarının günlük takibi ve kayıt altına alınması ‐ Odada tek kullanımlık temizlik malzemesi temini
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster