Istanberry - Sunshine Flats

İstanbul Avrupa Yakası / Beyoğlu / İstanbul /  Haritada Göster
- , 0 gece, 2 Yetişkin, Aramayı değiştir
* Lütfen otel, şehir, bölge seçiniz.
Gece
{{ roomCount }} Oda, {{ totalGuest }} Kişi
X

{{ room.id }}. Oda
Çıkış tarihindeki yaşı
Fiyat ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme
indirim kapat
indirim kapat

Oda Seçenekleri

Deluxe Suit 1+1 Oda, , Teraslı
55 m²
Fiyatlar için tarih girin!
Deluxe Suit 1+1 Oda,
50 m²
Fiyatlar için tarih girin!
Deluxe Suit 1+1 Oda, Şehir Manzaralı
55 m²
Fiyatlar için tarih girin!
Deluxe Suit 1+1 Oda, , Teraslı
50 m²
Fiyatlar için tarih girin!
Suite Superior, Şehir Manzaralı, Teraslı
40 m²
Fiyatlar için tarih girin!
Deluxe Suit 1+1 Oda, Kısmi Deniz Manzaralı, Teraslı
50 m²
Fiyatlar için tarih girin!

Tesis Olanakları

Tesis Olanakları

OTEL OLANAKLARI

Çamaşırhane
Isıtma
İnternet Bağlantısı - Kablosuz (Ücretsiz)
Klima

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

 Tarihi Çeşme 56 m
 Alman Kilisesi 82 m
 Mezopotamya Kültür Merkezi 82 m
 M. Sururi Cami 92 m
 Kilise 112 m

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Daha Fazla Göster

Genel Tanıtım

İstiklal Caddesi’ne 800 m mesafede hizmet veren Istanberry – Sunshine Flats, ihtiyaç duyabileceğin pek çok olanağın sunulduğu odaları ve güler yüzlü personelleri ile Atatürk Havaalanı’na 14 km uzaklıkta yer alıyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster