Joya Del Mar Hotel Adaköy | Ucuzabilet.com

Joya Del Mar Hotel Adaköy

Adaköy Marmaris / Marmaris / Muğla  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Joya Del Mar Hotel’in King Suite, Queen Suite, Deluxe Sea Suite, Junior Suite ve Deluxe Garden Sea Suite odaları, balayı konseptiyle hizmet veriyor. Balayı paketinde; oda süslemesi, şarap ikramı, giriş gününün ertesi sabahı odaya kahvaltı, bir akşam yemeğinde a la carte restoranda %20 indirim gibi olanaklar sunuluyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Balayı Oteli
  • Denize Sıfır

Neden Bu Otel?

Joya Del Mar Hotel; Marmaris, Adaköy’de bulunan Joya Del Mar Hotel, doğayla iç içe bir tatil atmosferi sunuyor. Denize sıfır konumdaki tesis özel plajı ile misafirlerini ağırlıyor. Tesisin Family Suite ve Junior Suite odaları, plaja 100 m mesafedeki ek binada bulunuyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Sosyal alanlara gerekli sosyal mesafe uyarıcıları yerleştirildi. Denize sıfır bir konumda bulunan tesiste, Family Suit ve Junior Suit odaları ek binada bulunuyor. Ek bina ile plaj arasında (100 metre) 3 dakikalık bir yürüme mesafesi bulunuyor. Misafirlerin tesise giriş noktalarının tümüne dezenfektan ve sosyal mesafe uyarıcı yerleştirmeleri yapıldı. Boiler kazanlar 90°C ısıya çıkarıldı, sisteme 0.3 pph klor eklenerek tüm çeşmelerden 5’er dakika boyunca su akıtılarak dekontaminasyon uygulandı. Havalandırma/iklimlendirme sistemleri ve buzdolabı, bulaşık makineleri gibi bütün elektronik cihazların koruyucu bakım ve onarımları yetkilendirilmiş kişiler tarafından yapıldı. Odalar da dahil olmak üzere, bütün lavabolara el dezenfeksiyonuna vurgu yapan uyarıcılar yerleştirildi. Kat hizmetleri için özel koruyucu kıyafetler, maskeler, eldivenler ve TSE sertifikalı temizlik malzemeleri temini yapıldı ve ekibimize dağıtıldı. Yiyecek İçecek bölümü hazırlık ve uygulamalarının yürütüldüğü alanların temizlik, bakım ve dezenfeksiyon işlemleri için TSE sertifikalı malzemeler temin edildi ve dezenfeksiyon noktaları kuruldu. İlaçlama sonrasında odaların 12 saat aktif havalandırma yapılarak yeni misafir ağırlayamaya hazır hale gelmesini sağlayacak konaklama şemaları ve maksimum misafir kapasitesi belirlenerek gerekli yürütme uygulamaları hazırlandı. Acil durumlar için belirlenmiş karantina alanlarının ve takip edilecek prosedürlerin şemalandırılıp tesise yerleştirilmeleri yapıldı. Departmanlara özgü hijyen ve korunma prosedürleri belirlenip, kendi bölgelerine yerleştirildi. Covid-19 kapsamında otoriteler tarafından belirlenmiş kısıtlamalar ve uyarılar ile ilgili bilgilendirmeler ve eğitimler bütün ekibimizle paylaşıldı. Misafir giriş ve çıkışları arasında odalara gerekli ilaçlamayı yapabilmek için özel ilaçlama donanım ve kıyafetleri alınarak, sertifikalı iş ortağından ilaçlama işlemleri için bir personel tahsis edildi. Ortak alanlar için oturma ve şezlong düzenleri hazırlandı. Otele varışı olan misafirlerin maske vb. kuralları uyguladıkları takip edilerek, kendilerine ateş ölçümünü takiben zorunlu uygulamaları içeren infolar hazırlandı. Covid-19 sonrası yeni düzen bilgilendirmelerine dair yasal uygulamaları içeren özel formlar, misafirlere imzalatabilmek için hazırlandı.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster